Výrobcovia

Check Point

Spoločnosť Check Point Software Technologies Ltd. je popredným poskytovateľom riešení pre kybernetickú bezpečnosť pre veľké podniky a vládne inštitúcie na celom svete. Check Point chráni viac ako 100 000 organizácií všetkých veľkostí. Riešenia spoločnosti chránia zákazníkov pred kybernetickými útokmi 5. generácie s poprednou mierou zachytávania škodlivého softvéru, ransomware a ďalšími cielenými útokmi. Check Point ponúka viacúrovňovú bezpečnostnú architektúru s novou rozšírenou prevenciou hrozieb Gen V, ktorá chráni vašu sieť, cloudové aplikácie a mobilné zariadenia proti všetkým známym útokom, vrátane Zero-day hrozieb.

Kybernetické hrozby sú čoraz sofistikovanejšie a ťažšie odhaliteľné. Check Point Quantum Network poskytuje škálovateľnú ochranu pred kybernetickými útokmi pomocou najnovších firewallov.
Check Point CloudGuard poskytuje jednotné cloudové zabezpečenie pre všetky vaše aktíva a pracovné záťaže, vďaka čomu máte istotu, že môžete automatizovať zabezpečenie a predchádzať hrozbám vo vašom multi-cloudovom prostredí.


So vzdialeným prístupom používateľov sa stále viac rozširuje priestor na útoky na vašu organizáciu. Check Point Harmony chráni zariadenia a internetové pripojenia pred najsofistikovanejšími útokmi a zároveň zabezpečuje prístup k firemným aplikáciám na princípe nulovej dôveryhodnosti.

Ďalší výrobcovia