Výrobcovia

blackberry

BlackBerry Limited je medzinárodná spoločnosť s tisíckami zákazníkov po celom svete. Vo svojom portfóliu majú riešenia pre kybernetickú bezpečnosť, správu koncových bodov, embeded systémy, softvérovo definované vozidlá, správu kritických udalostí a zabezpečenú komunikáciu.

Spoločnosť BlackBerry, založená v roku 1984 ako Research In Motion (RIM), je lídrom v oblasti kybernetickej bezpečnosti – pomáha podnikom, vládnym agentúram a inštitúciám, pre ktoré sú dôležité bezpečnosť, stabilita, efektivita zdrojov a inovácie.

Medzi produkty a služby BlackBerry ® patria bezpečnostné riešenia na ochranu koncových bodov založené na Cylance®AI, zjednotená platforma správy koncových bodov BlackBerry®UEM, riešenie správy kritických udalostí BlackBerry®AtHoc® a softvér BlackBerry®QNX® pre zabezpečené IoT systémy.

Prehľad portfólia:

CylanceENDPOINT – AI ochrana koncových zariadení, 95% menšie nároky na CPU/RAM, aktualizácie 1-2x ročne, 1x full scan zariadenia, ochrana pred hrozbami pred tým ako vznikli, jednoduché nasadenie a prevádzka. Integrované MITRE pravidlá, prevencia pred Filleless atacks, ochrana aj bez pripojenia online, cloud/hybrid/on-prem architektúra.

CylenceEDGE -  Cloud natívne ZTNA riešenie pre bezpečnú prácu odkiaľkoľvek. Bezpečný prístup na privátne aj SaaS aplikácie, Ochrana užívateľov pred nebezpečným obsahom, AI analýza správania, dynamické prideľovanie politík, kontinuálna autorizácia a autentifikácia, náhrada VPN, jednoduchá integrácia do populárnych SaaS na 1 klik.

BlackBerry AtHoc/Alert– Riešenie správy kritických udalostí, kombinuje bezpečný systém upozornení na núdzové situácie s nástrojmi a schopnosťami reakcie na incidenty. Viditeľnosť v reálnom čase pre každého, Hromadné upozornenia so spätnou väzbou. Krízová komunikačná sieť, Jednoduchá integrácia existujúcich systémov.

CylenceINTELLIGENCE - Predchádzajte, lovte a reagujte na sofistikované hrozby pomocou kontextovej a použiteľnej služby kybernetických hrozieb (CTI). Odborne vytvorené a prispôsobené spravodajstvo o kybernetických hrozbách môže poskytnúť prehľad o konkrétnych oblastiach záujmu, ktoré sú pre vašu organizáciu najdôležitejšie.

GylenceGUARD – BlackBerry odborníci na riadenú detekciu a odozvu (MDR) 24x7x365 sú rozšírením vášho tímu. Udržujú vašu organizáciu v bezpečí za zlomok času a nákladov na vytvorenie vlastného SOC.

BlackBerry UEM –Schválené na použitie v klasifikovaných a neklasifikovaných prostrediach. V súčasnosti jediné riešenie UEM uvedené v katalógu produktov NATO Information Assurance (NIAPC). Vlastné šifrovanie, Všetky koncové body v sieti spravuje pomocou jedinej konzoly.

Ďalší výrobcovia