Riešenia

Penetration Testing

Metasploit PRO , od spoločnosti Rapid7 je účinný nástroj na penetračné testovanie. Pomocou tohto riešenia môžete odhaliť slabé miesta vo vašej IT infraštruktúre, zamerať sa na najväčšie riziká a zvýšiť úroveň bezpečnosti. Komunita, za ktorou stojí viac ako 200 000 prispievateľov a používateľov vám prináša nové možnosti, ako si preveriť zabezpečenie IT prostredia.

S Mataspolit PRO môžete:

  • Simulovať reálne útoky a nájsť slabé miesta vo vašej bezpečnosti skôr ako to urobí útočník

  • Využiť najväčšiu databázu exploitov

  • Preveriť vaše súčasné bezpečnostné antivírusové softvéry

  • Otestovať si potencionálne „cestičky“ ako obísť aktuálne zabezpečenia IT prostredia

  • Odhaliť slabé a často používané heslá

  • Vytvárať a spúšťať kampane sociálneho inžinierstva, ako napríklad kampane na škodlivé webové stránky, e-mailový phishing, zneužitie USB

  • Vytvoriť si zoznam cieľových IP adries a navrhnúť plán útoku

  • Pripraviť automatizované phishingové kampane, ktoré môžu obsahovať odkaz, alebo škodlivú prílohu a môžu byť personalizované tak, aby obsahovali meno príjemcu

  • Naplánovať spustenie testov (kampaní), definuje sa kedy a ako často sa úloha (alebo reťazec úloh) spúšťajú

  • Metasploit PRO poskytuje audity a exploity webových aplikácií vrátane pokrytia kategórie OWASP Top 10

K dispozícií máte prehľadný report s finálnymi zisteniami vo vybranom formáte, rozdelených do príslušných sekcií, vrátene grafov a tabuliek pre štatistické údaje.

Používali by ste PC bez firewallu a antimalvéru? Ak nie, máme pre vás riešenie:

Ďalšie riešenia

bvs

BSV je nástroj pre prehľadnú vizualizáciu sieťových komunikácií a modelovania súvislostí business služieb s IT infraštruktúrou.

Riadenie IT aktivít je základným predpokladom pre úspešné zvládanie incidentov v rýchlo sa meniacom kybernetickom prostredí. Prehľad nad komunikačnými vzťahmi IP zariadenia v čase poskytuje Security analytikom i SOC operátorom infomrácie pre servisné zásahy, rýchlu identifikáciu a šetrenie bezpečnostných udalosťí v sieťovej infraštruktúre.

Nástroj Novicom BVS unikátne prepája svet IT technológií a business služby organizácie vďaka možnostiam intuitívneho modelovania závislostí medzi týmito vrstvami. Hlavnou výhodou je automatizovaný zber metadat o sieťových komunikačných vzťahoch medzi IT zariadeniami s možnosťou modelovania zaisťovacích business služieb organizácie.

Čítaj viac

byod

BYOD  (z anglického "Bring Your Own Device") v preklade, prineste si vlastné zariadenie, je rastúci trend,  kedy  využívate vlastné zariadenia (mobily, notebooky,  tablety, WIFI) na firemné účely.

Čítaj viac

endpoint protection

Ochrana koncových bodov

Čítaj viac

web-application-firewall

Web Application Firewall chráni webové stránky a webové aplikácie pred útočníkmi.

Čítaj viac