Riešenia

Penetration Testing

Metasploit PRO , od spoločnosti Rapid7 je účinný nástroj na penetračné testovanie. Pomocou tohto riešenia môžete odhaliť slabé miesta vo vašej IT infraštruktúre, zamerať sa na najväčšie riziká a zvýšiť úroveň bezpečnosti. Komunita, za ktorou stojí viac ako 200 000 prispievateľov a používateľov vám prináša nové možnosti, ako si preveriť zabezpečenie IT prostredia.

S Mataspolit PRO môžete:

  • Simulovať reálne útoky a nájsť slabé miesta vo vašej bezpečnosti skôr ako to urobí útočník

  • Využiť najväčšiu databázu exploitov

  • Preveriť vaše súčasné bezpečnostné antivírusové softvéry

  • Otestovať si potencionálne „cestičky“ ako obísť aktuálne zabezpečenia IT prostredia

  • Odhaliť slabé a často používané heslá

  • Vytvárať a spúšťať kampane sociálneho inžinierstva, ako napríklad kampane na škodlivé webové stránky, e-mailový phishing, zneužitie USB

  • Vytvoriť si zoznam cieľových IP adries a navrhnúť plán útoku

  • Pripraviť automatizované phishingové kampane, ktoré môžu obsahovať odkaz, alebo škodlivú prílohu a môžu byť personalizované tak, aby obsahovali meno príjemcu

  • Naplánovať spustenie testov (kampaní), definuje sa kedy a ako často sa úloha (alebo reťazec úloh) spúšťajú

  • Metasploit PRO poskytuje audity a exploity webových aplikácií vrátane pokrytia kategórie OWASP Top 10

K dispozícií máte prehľadný report s finálnymi zisteniami vo vybranom formáte, rozdelených do príslušných sekcií, vrátene grafov a tabuliek pre štatistické údaje.

Používali by ste PC bez firewallu a antimalvéru? Ak nie, máme pre vás riešenie:

Ďalšie riešenia

Application Security

.

Čítaj viac

elisa

DLPVivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et.

Čítaj viac

incapsula

Incapsula je cloudová aplikačná služba na ochranu webových stránok a zvyšovanie ich výkonu. Zároveň pomáha zvyšovať spokojnosť koncových používateľov a chrániť webové aplikácie a ich dáta pred útokmi.

Čítaj viac

Penetration Testing

Metasploit PRO , od spoločnosti Rapid7 je účinný nástroj na penetračné testovanie. Pomocou tohto riešenia môžete odhaliť slabé miesta vo vašej IT infraštruktúre, zamerať sa na najväčšie riziká a zvýšiť úroveň bezpečnosti. Komunita, za ktorou stojí viac ako 200 000 prispievateľov a používateľov vám prináša nové možnosti, ako si preveriť zabezpečenie IT prostredia.

Čítaj viac