Novinky

Významné spojenie spoločnosti VMware a Broadcom

17.12.2023 Sectec

S radosťou vám oznamujeme, že spoločnosť  VMware sa pripája k spoločnosti Broadcom, čo je ďalší dôležitý krok vpred pri budovaní poprednej svetovej spoločnosti v oblasti infraštruktúrnych technológií.

Spoločnosti Broadcom a VMware spoločne poskytujú podnikovým zákazníkom rozšírené portfólio kritických infraštruktúrnych riešení, ktoré urýchľujú inovácie a umožňujú väčší výber a flexibilitu pri vytváraní, spúšťaní, správe, pripájaní a ochrane aplikácií vo veľkom rozsahu.

Zámerom spojenia spoločností je vytvoriť a modernizovať privátne a hybridné cloudové prostredia. Základom sú investície spoločnosti Broadcom do VMware Cloud Foundation, softvérového radu, ktorý slúži ako základ privátnych a hybridných cloudov. VMware Cloud Foundation zapadá do vízie spoločnosti Broadcom, ktorá chce pomôcť zákazníkom premeniť typicky heterogénnu podnikovú IT infraštruktúru na virtualizované a kontajnerové prostredie. Cieľom platformy je uvoľniť IT zdroje od úloh manazmentu a správy infraštruktúry, čo umožní dosiahnuť obchodné ciele minimalizovaním bezpečnostných rizík.

Okrem investícií spoločnosti Broadcom do VMware Cloud Foundation bude VMware ponúkať bohatý katalóg služieb:

  • Sieťové prepojenie a zabezpečenie aplikácií - Ochrana pracovného prostredia pred vyvíjajúcimi sa kybernetickými hrozbami s využitím novej techniky AI/GenAI je pre zákazníkov na prvom mieste
  • Moderné aplikácie - Moderné aplikácie a súkromné aj hybridné cloudy sú základom digitálnej transformácie.
  • Softvérové inovácie od dátového centra po okraj siete - Ambície v oblasti privátneho a hybridného cloudu naberajú na rýchlosti rovnako ako modulárne technológie založené na platformách, ktoré umožňujú flexibilitu.

Hlavným cieľom je optimalizovať zákazníkom ich privátne, hybridné a multicloudové prostredie a umožniť im spúšťať aplikácie a služby kdekoľvek. Tešíme sa na to, čo všetko nová spolupráca dosiahne, aby svojim klientom, partnerom a celému odvetviu poskytovali čo najlepšie riešenia vo svojej triede. 

Viac informácií nájdete: VMware is now part of Broadcom | VMware by Broadcom

Komentáre

2024 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger