Novinky

Cylance Assistant: ďalšia úroveň kybernetickej ochrany s generatívnou AI a kontextovým poradenstvom

8.6.2024 Sectec

Spoločnosť Cylance bola priekopníkom prediktívnej AI v oblasti kybernetickej bezpečnosti a teraz spoločnosť BlackBerry opäť mení pravidlá hry: zoznámte sa s Cylance® Assistant. Tento kontextovo uvedomelý generatívny nástroj AI zmení SOC (bezpečnostné operačné centrá) na celom svete, počnúc tým vaším.

Táto schopnosť je zabudovaná do vašich súčasných pracovných postupov a je taká jednoduchá, že prakticky každý - od juniorských bezpečnostných analytikov až po skúsených členov tímu SOC - môže naplno využiť jej silu.

Cylance Assistant odstraňuje problémy:

  • Znižuje riziko úniku údajov prostredníctvom aplikácií tretích strán 
  • Ukončuje dohady okolo výziev umelej inteligencie
  • Eliminuje potrebu samostatných nástrojov s oddelenými pracovnými postupmi
  • Zabraňuje narušeniu produktivity v dôsledku prepínania kontextu, pretože nie je potrebné presúvať pozornosť medzi rôznymi aplikáciami

Toto pokročilé generatívne riešenie poháňané AI je navrhnuté na zvýšenie efektívnosti a účinnosti tímov kybernetickej bezpečnosti, aby ste mohli čeliť sofistikovaným kybernetickým hrozbám s bezprecedentnou rýchlosťou a presnosťou.

Ako funguje Cylance Assistant

Všetci vieme, že odborníci na kybernetickú bezpečnosť a IT trávia neuveriteľné množstvo času skúmaním upozornení. Je to nevyhnutný krok, ktorý odčerpáva čas a odčerpáva zdroje z kľúčových projektov a iniciatív. S aplikáciou Cylance Assistant teraz môžete vyšetrovanie urýchliť a získať späť čas. Cylance Assistant vám pomôže rýchlejšie zastaviť hrozby a tiež vám pomôže vyhnúť sa časovo náročným eskaláciám, ktoré si vyžadujú zapojenie vedúcich analytikov.

Nová éra kybernetickej bezpečnostnej inteligencie

Cylance Assistant sa objavuje na podporu bezpečnostných profesionálov v čase, keď narastajú sofistikované hrozby, a poskytuje SOC výkonného generatívneho AI poradcu tvárou v tvár rýchlo sa vyvíjajúcemu prostrediu hrozieb.

Prediktívna a generatívna AI: harmonická zmes

Spoločnosť BlackBerry je lídrom na trhu kybernetickej bezpečnosti s AI vďaka dlhodobému vývoju prediktívnych technológií AI v spolupráci so spoločnosťou Cylance® AI. Uvedenie aplikácie Cylance Assistant predstavuje významný skok vpred, pretože spája prediktívnu a generatívnu AI s cieľom posilniť bezpečnostné tímy.

Viac o novinke (Zdroj): Cylance Assistant: Next Level Cyber Defense with Generative AI and Contextual Guidance (blackberry.com)

Komentáre

2024 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger