Novinky

Progress Flowmon vyhodnotený ako Technologický Leader v oblasti Network Detection and Response (NDR)

26.2.2023 Sectec

SPARK Matrix™ report Quadrant Knowledge Solutions každoročne hodnotí technologických vendorov v oblasti Detekcie a reakcie na sieťové hrozby (Network Detection and Response – NDR)Ako sa Progress Flowmon umiestnil tentokrát?

Flowmon bol zvolený technologickým lídrom a získal tak najlepšie možné hodnotenie, ktoré Quadrant udeluje.

Na základe podrobnej analýzy dynamiky vývoja trhu NDR, technického riešenia jednotlivých vendorov a konkurenčného porovnania, Quadrant ocenil Flowmon najmä za technologickú výnimočnosť a celkový dopad na zákazníka.

NDR technológia sa vyvinula z potreby odhaľovať a zmierňovať hrozby, ktoré môžu uniknúť tradičným bezpečnostným riešeniam. V dôsledku pandémie Covid 19, sme v roku 2022 zaznamenali zvýšený nárast potreby práce na dialku. Rôzne nezabezpečené zariadenia sa začali pripájať ku koncovým bodom organizácie, čím sa stali zraniteľnými voči rôznym typom kybernetických hrozieb vrátane malvéru a ransomvérových útokov.

Štúdia Quadrant Knowledge Solutions poskytuje podrobnú analýzu konkurencie, poskytuje strategické informácie pre predajcov technológií, aby lepšie pochopili trh. Prečítajte si report a pozrite sa, ako je na tom Flowmon v porovnani s konkurenciou.

Report na stiahnutie_Zdroj: Network Detection and Response 2022

Komentáre

2024 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger