Novinky

Spoločnosť BlackBerry uvádza na trh CylanceMDR

8.6.2024 Sectec

S hrdosťou vám predstavujeme najnovšiu inováciu spoločnosti BlackBerry v oblasti riadenej detekcie a reakcie.

CylanceMDR spája uznávaných bezpečnostných expertov a špičkovú AI na ochranu pred hrozbami 24 hodín denne. Prelomili sme zaužívaný model „jednej veľkosti pre všetkých“ bezpečnostných služieb a predstavujeme tri jedinečné balíky, ktoré zákazníkom vychádzajú v ústrety tam, kde sa práve nachádzajú. Jedna z ponúk, CylanceMDR On-Demand, je v skutočnosti prispôsobená výlučne pre organizácie so zavedenými bezpečnostnými tímami, ktoré hľadajú detailnú pomoc pri vyhľadávaní a pomoc pri riešení incidentov.

Prekonávanie výziev v oblasti kybernetickej bezpečnosti pomocou aplikácie CylanceMDR

Ak je vaša organizácia taká ako väčšina ostatných, čelí neustálym bezpečnostným výzvam. Budovanie interných bezpečnostných programov si vyžaduje značné množstvo času, peňazí a špecializovaných zručností, ktoré mnohým organizáciám chýbajú. Plne spravované riešenie, ako je CylanceMDR, pomáha organizáciám odbremeniť sa od tejto bezpečnostnej záťaže a získať multiplikátor sily v ich kybernetickej obrane.

CylanceMDR rýchlo rieši bezpečnostné výzvy, ktorým organizácie čelia:

  • Väčšina produktov MDR sa zameriava len na detekciu a reakciu. CylanceMDR sa opiera o Cylance® AI, lídra v oblasti prediktívnej AI a uplatňuje proaktívny prístup zameraný predovšetkým na ochranu. V nezávislom testovaní detekcia hrozieb Cylance AI fungovala až 13-krát rýchlejšie ako u konkurencie a zabránila viac ako 98 % útokov pred ich vykonaním.
  • spája výkon Cylance AI s tímom SOC spoločnosti BlackBerry, ktorý je svetovým šampiónom. Títo analytici majú priemernú prax 15 rokov, vyhrávajú súťaže ako SOCX a OpenSOC a teraz môžu rozšíriť váš interný tím.
  • CylanceMDR Standard a Advanced zahŕňajú praktický on-boarding, triedenie upozornení, skúmanie, riadený monitoring hrozieb, digitálnu forenznú analýzu, reakciu na incidenty - a účelovo vytvorenú platformu pre krízovú komunikáciu, BlackBerry® AtHoc®.

„Vzhľadom na špirálovito rastúce náklady na únik údajov a rastúci deficit zručností získavajú riešenia MDR na popularite ako komplexné riešenie kybernetickej bezpečnosti pre súčasné podniky,“ povedal Craig Robinson, viceprezident pre výskum bezpečnostných služieb v spoločnosti IDC.

Viac o novinke (Zdroj): BlackBerry Launches CylanceMDR, Expert Driven and AI Powered Managed Detection and Response

Komentáre

2024 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger