Novinky

Forcepoint sa stal lídrom v rebríčku The Forrester Wave™

22.3.2024 Sectec

S hrdosťou oznamujeme, že spoločnosť Forcepoint bola vymenovaná za lídra v rebríčku Forrester Wave™ pre riešenia Security Service Edge (SSE) a taktiež v rebríčku Forrester Wave™: Data Security Platforms. Jedinečné ocenenie pre Forcepoint

"Forcepoint ONE je dobrou voľbou pre podnikových zákazníkov, ktorí hľadajú riešenie so silnými možnosťami detekcie a prevencie straty dát. "

Samotné poskytovanie bezpečného prístupu k digitálnym zdrojom nestačí. Forcepoint je už dlho etablovaným lídrom v oblasti zabezpečenia dát a veríme, že poskytovanie najsilnejšej ochrany dát v cloude, na webe a v súkromných aplikáciách je pre Zero Trust rozhodujúce. Ako hovorí Forrester: "Ochrana dát dodáva SSE úplne nový rozmer."

Spoločnosť Forrester vo svojej správe hodnotila najvýznamnejších dodávateľov SSE na základe podrobných kritérií 25 kompetencií, ktoré vám pomôžu identifikovať najefektívnejšie riešenia.

Prečítajte si správu a zistite, prečo spoločnosť Forrester označila Forcepoint za lídra v oblasti riešení SSE (Security Service Edge), pričom predtým uznala Forcepoint za lídra v oblasti platforiem na ochranu dát. 

Zdroj: Resources | Forcepoint

Komentáre

2024 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger