Novinky

Thales ukončil akvizíciu spoločnosti Imperva, čím vytvoril globálneho lídra v oblasti kybernetickej bezpečnosti

4.12.2023 Sectec

Thales vďaka akvizícii spoločnoti Imperva, povyšuje cybersecurity na vyšší level.

Pre spoločnosť Thales ide o kľúčový miľnik, vďaka ktorému vznikne globálny líder v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Po vstupe spoločnosti Imperva, ponúka rozšírené portfólio kybernetickej bezpečnosti spoločnosti Thales vysoko komplementárnu kombináciu riešení, ktoré pomáhajú zákazníkom zabezpečiť aplikácie, údaje a identity v celom ich digitálnom ekosystéme:

  • Zabezpečenie aplikácií: Jednotná ochrana pre každú aplikáciu a API v cloude, na lokálnej úrovni alebo v hybridnom modeli. Tento balík produktov, ktorý je lídrom na trhu, zahŕňa bránu WAF (Web Application Firewall), ochranu pred útokmi DDoS (Distributed Denial of Service), pokročilú ochranu pred botmi, zabezpečenie rozhrania API (Application Programming Interface), sieť CDN (Content Delivery Network), ktorá je vhodná pre vývojárov, a samoochranu aplikácií počas behu (Runtime Application Self-Protection - RASP).
  • Zabezpečenie údajov: Ochrana a kontrola prístupu k citlivým údajom kdekoľvek, či už v pokoji, v pohybe alebo pri používaní. Súbor produktov zahŕňa platformu CipherTrust Data Security Platform, Imperva Data Security Fabric, ako aj hardvérové bezpečnostné moduly Luna a payShield, ktoré sa často používajú ako koreň dôvery pre kryptografické operácie.
  • Správa identít a prístupu: bezproblémový, bezpečný a dôveryhodný prístup k aplikáciám a digitálnym službám pre zákazníkov, zamestnancov a partnerov. Súbor produktov zahŕňa platformu identity OneWelcome a dôveryhodný prístup SafeNet.

Spoločnosti Thales a Imperva spoločne pomôžu zákazníkom riešiť výzvy v oblasti kybernetickej bezpečnosti, ktorých frekvencia, závažnosť a zložitosť sa rýchlo zvyšuje, a to prostredníctvom najkomplexnejších riešení pre najširšiu škálu prípadov použitia aplikácií, bezpečnosti údajov a identít. Predpokladá sa, že tieto tri segmenty trhu spolu v nasledujúcich rokoch výrazne porastú.

 

Zdroj: Thales completes the acquisition of Imperva, creating a global leader in cybersecurity | Thales Group

Komentáre

2024 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger