Novinky

Spoločnosť Veeam predstavuje očakávané verzie produktov na ochranu všetkých dát v hybridnom cloude

9.6.2022 Jk

Technický riaditeľ spoločnosti Veeam Danny Allan na veľtrhu VeeamON 2022 upozornil na aktuálne a pripravované inovácie vrátane Veeam Backup & Replication v12, Veeam Backup for Salesforce a Veeam Backup for Microsoft 365 v7.

Spoločnosť Veeam Software, líder v oblasti riešení zálohovania, obnovy a správy dát umožňujúcich Modern Data Protection, predstavila v druhý deň výročnej konferencie VeeamON 2022, s podtitulom Modern Data Protection Conference of the Year, svoj očakávaný produktový plán do konca roka 2022. Spoločnosť Veeam poskytla náhľad do budúcnosti a odhalila novinky týkajúce sa pripravovaných aktualizácií svojej jednotnej platformy na ochranu všetkých dát vo všetkých prostrediach - cloudových, virtuálnych, SaaS, Kubernetes a fyzických. Spoločnosť Veeam tiež predstavila kľúčové inovácie svojich cloudových riešení (pre AWS, Azure a Google Cloud) a ponúk SaaS (Microsoft 365 a Salesforce), ako aj hlbšiu integráciu riešenia Kasten by Veeam K10 pre Kubernetes a, samozrejme, očakávanú verziu Veeam Backup & Replication™ v12, ktorá je plánovaná na druhú polovicu roka 2022.

"Pomáhame takmer 450 000 zákazníkom na celom svete chrániť ich dáta pred zneužitím a eliminovať výpadky a stratu dát," povedal Danny Allan, technický riaditeľ spoločnosti Veeam. "S riešeniami Veeam môžete vlastniť, spravovať a bezpečne zálohovať a obnovovať svoje údaje kdekoľvek v hybridnom cloude. Veeam umožňuje organizáciám ľahko prejsť na cloud a vyhnúť sa závislosti od jedného dodávateľa vďaka mobilite, ktorú cloud ponúka. To je definícia modernej ochrany údajov. Naše neustále inovácie a rast založený na produktoch sa naplno prejavia na veľtrhu VeeamON 2022, kde naďalej stanovujeme najvyššie štandardy produktov a reagujeme na požiadavky zákazníkov, aby sme nanovo definovali bezpečnosť, zabezpečili odolnosť a poskytli riešenia pripravené na budúcnosť."

Veeam Backup & Replication v12
S 850 000 používateľmi riešenia Veeam Backup & Replication v11 spoločnosť Veeam pokračuje v inováciách a rozširovaní rozsiahleho súboru funkcií s očakávaným riešením Veeam Backup & Replication v12. Na veľtrhu VeeamON 2022 spoločnosť Veeam po prvýkrát predstavila V12 a ukázala ešte viac funkcií v oblasti cloudu, bezpečnosti a podnikových prípadov použitia. Spoločnosť Veeam ďalej zlepšuje funkcie, ktoré zákazníci potrebujú v dnešnom neustále sa meniacom ekosystéme IT.

Zálohovanie Veeam pre Microsoft 365 v7
Okrem vyššie uvedeného spoločnosť Veeam predviedla pokročilé monitorovanie a reportovanie pre pripravovanú verziu Veeam Backup for Microsoft 365 v7, ktorá sa očakáva neskôr v tomto roku. Táto nová verzia riešenia, ktorá je lídrom na trhu zálohovania pre Microsoft 365 s viac ako 11 miliónmi používateľov s platenými zmluvami, bude zahŕňať možnosti monitorovania a reportovania na podnikovej úrovni prostredníctvom integrácie so systémom Veeam ONE, aby pomohla udržať hladký chod systémov a infraštruktúry pomocou integrovaných informácií. 

Zálohovanie Veeam pre Salesforce
Po úspechu svojho produktu Microsoft 365 spoločnosť Veeam po prvýkrát predstavila aj veľmi žiadaný prírastok do svojho portfólia, Veeam Backup for Salesforce. Vďaka možnosti zálohovania v cloude a lokálne toto nové riešenie eliminuje riziko straty údajov a metadát zo služby Salesforce. 

Registrácia na konferenciu VeeamON 2022 je stále otvorená pre virtuálnu účasť. Viac informácií nájdete na stránke www.veeam.com.  

Komentáre

2024 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger