Novinky

Spoločnosť Rapid7 získala najvyššie hodnotenie v kategórii produktov pre bezpečnosť cloudového prostredia v rebríčku Forrester Wave™

9.6.2022 Jk

S cieľom pomôcť kupujúcim vybrať si spomedzi mnohých hráčov v odvetví toho správneho dodávateľa pre ich potreby spoločnosť Forrester Research vyhodnotila 12 najväčších poskytovateľov cloudového zabezpečenia, aby poskytla potrebný kontext o aktuálnej ponuke a stratégii jednotlivých poskytovateľov. Sme nadšení, že sa môžeme podeliť o to, že Rapid7 bol zaradený medzi týchto najlepších dodávateľov a uznaný ako Strong Performer v rámci Forrester Wave™: Cloud Workload Security, Q1 2022.

Je to prvýkrát, čo bola zverejnená Forrester Wave™ pre Cloud Workload Security od akvizície spoločností DivvyCloud a Alcide spoločnosťou Rapid7, ktorá vyvrcholila uvedením produktu InsightCloudSec v júli 2021 na trh. Veríme, že výsledky tejto Forrester Wave™ ukazujú, že stratégia a realizácia spoločnosti Rapid7 po týchto akvizíciách nás už dobre umiestnila v porovnaní s ostatnými dodávateľmi na vysoko konkurenčnom trhu cloudovej bezpečnosti.

 

Viac sa dočítate v pôvodnom článku

Celú správu Forrester Wave™ si môžete stiahnuť tu

Komentáre

2024 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger