Novinky

Spoločnosť Radware bola v rebríčku GigaOm Radar označená za lídra v oblasti ochrany aplikácií a API

9.6.2022 Jk

Spoločnosť Radware®, popredný poskytovateľ riešení pre kybernetickú bezpečnosť a poskytovanie aplikácií, dnes oznámila, že bola v správe GigaOm Application and API Protection Radar označená za lídra a najlepšieho poskytovateľa v oblasti inovácií. Spoločnosť GigaOm udelila spoločnosti Radware najvyššie možné skóre v kategóriách kľúčových kritérií, ako sú balíky pravidiel, vylepšenie umelej inteligencie, zisťovanie API, ochrana pred únikom údajov a správa botov. Radware získal najvyššie možné známky aj v kategóriách Evaluation Metrics za flexibilitu, škálovateľnosť a šírku pokrytia. 

Don MacVittie, analytik spoločnosti GigaOm píše v správe GigaOm Application and API Protection Radar o riešení spoločnosti Radware:

  • Ochrana pred hrozbami OWASP Top 10: "Ochrana tohto riešenia proti bežným štandardom, ako sú OWASP Top Ten, OWASP API Top Ten a OWASP Automated Threats to Web Applications, prekonáva všetkých ostatných dodávateľov."
  • Správa BOT: Radware poskytuje "správu botov vo viacvrstvovom systéme, ktorý chráni systémy z viacerých smerov". Radware využíva ručne definované pravidlá, ako aj samoučiace sa algoritmy strojového učenia založené na správaní, doplnené o zdroje informácií o hrozbách. V závere správy sa uvádza, že "spoločnosť Radware má v tejto oblasti náskok pred všeobecným trhom".
  • Zisťovanie API: "Radware vytvára definície OpenAPI pre objavené ("tieňové") API. To umožňuje podporu všetkých importovaných a objavených rozhraní API. V tomto kroku nie je striktne osamotená, ale táto funkcia je v súčasnosti definíciou 'best of breed' pre zisťovanie API."

"To, že sme sa umiestnili na poprednom mieste, svedčí o sile našej technológie. Je to tiež odraz našej schopnosti inovovať v kľúčových oblastiach, ako je automatizované zisťovanie API, správa botov a algoritmy strojového učenia založené na správaní," povedala Sharon Trachtmanová, marketingová riaditeľka spoločnosti Radware.

Správa GigaOm Radar ponúka výhľadovú analýzu, ktorá vykresľuje relatívnu hodnotu a pokrok riešení dodávateľov pozdĺž viacerých osí na základe stratégie a realizácie. Správa hodnotila desať poskytovateľov riešení vrátane spoločnosti Radware na základe celého radu kritérií vrátane segmentu trhu, pokrytia ochrany, rozlišovacích a kritických faktorov a metrík hodnotenia produktov.

 

Kópiu správy si môžete stiahnuť tu.

 

Komentáre

2024 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger