Novinky

Riešenie Carbon Black XDR od VMware

3.7.2023 Jk

Spoločnosť VMware predstavuje riešenie VMware Carbon Black XDR, ktoré pomáha podnikom posilniť bezpečnosť latelárnych ciest pohybu.

Technológia VMware Carbon Black XDR rozširuje možnosti VMware Carbon Black Enterprise EDR o sieťovú viditeľnosť a detekciu. Výrazne tak zlepšuje odhaľovanie a prevenciu hrozieb na koncových bodoch a v sieťach.

  

Nové riešenie XDR výrazne posilňuje laterálnu kontrolu využitím telemetrických možností cloudovej služby VMware Contexa, ktorá zhromažďuje informácie o hrozbách v sieťových, koncových a používateľských technológiách VMware. Bezpečnostné tímy môžu využívať VMware Carbon Black XDR na rýchlu identifikáciu hrozieb v celom prostredí a prijímať informovanejšie rozhodnutia pri uplatňovaní politík prevencie, takže útočníci sa nemajú kde ukryť.

S rastúcou zložitosťou multicloudových prostredí čelia bezpečnostné tímy čoraz sofistikovanejším a rozsiahlejším útokom. Už sa nemôžu spoliehať na rôznorodé prístupy k bezpečnosti, ktoré ponechávajú slepé miesta," povedal Tom Gillis, viceprezident a generálny riaditeľ obchodnej skupiny VMware pre siete a pokročilé zabezpečenie.

Zdroj: Tlačová správa ku predstaveniu Carbon Black XDR

Viac informácií: Carbon Black XDR - Technical Overview | VMware

 

Komentáre

2024 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger