Novinky

Radware je lidrom v oblasti Web Application Firewall ( WAF ) v najnovsom reporte podľa Quadrant Knowledge Solutions

15.3.2023 Sectec

S potešením vám oznamujeme, že spoločnosť Radware bola v najnovšej správe o trhu WAF od Quadrant Knowledge Solutions označená za lídra SPARK Matrix: WAF (Web Application Firewall), Q4 2022.

SPARK Matrix™ spoločnosti Quadrant Knowledge Solutions poskytuje konkurenčnú analýzu a hodnotenie popredných dodávateľov firewallov pre webové aplikácie (WAF). Obsahuje podrobnú analýzu dynamiky globálneho trhu, hlavných trendov, prostredia dodávateľov a konkurenčného postavenia. Okrem toho ponúka strategické informácie pre používateľov na vyhodnotenie rôznych možností dodávateľov, konkurenčných rozdielov a pozícií na trhu.

Spoločnosť Radware bola v správe označená nielen za celkového technologického lídra na trhu, ale umiestnila sa aj na prvom mieste v kategórii Technology Excellence, čo je ďalší dôkaz sily nášho portfólia ochrany aplikácií a kvality našej ponuky WAF.

Správa chváli technologickú výnimočnosť spoločnosti Radware, pričom si všíma náš pozitívny bezpečnostný model, automatické generovanie zásad, pokročilú analytiku a flexibilné možnosti nasadenia.

Zdroj:

 

Komentáre

2024 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger