Novinky

Progress WhatsUp Gold označený za lídra v správe pre správu sietí

22.3.2024 Sectec

Sieť nie je len technologická chrbtica, ktorá podporuje podnikanie. Sieť je podnik. Pri zlyhaní aplikácií, sietí alebo serverov sa môžu veci úplne zastaviť. Teda okrem hlásení help desk, ktoré určite začnú zaplavovať vašu schránku. Je to začarovaný kruh, ktorý nechce zažiť žiadny IT profesionál.

Tímy IT pochopiteľne potrebujú vysoko dostupné a výkonné siete, aby ich podniky fungovali a používatelia boli spokojní - pričom je potrebné prispôsobiť sa cloudu, mobilným zariadeniam a dokonca aj IoT. Platformy na monitorovanie IT infraštruktúry (alebo správy siete) pomáhajú podporovať vašu technologickú chrbticu tým, že poskytujú komplexný prehľad o celej sieti. Tieto nástroje majú dizajn, ktorý zefektívňuje prevádzku IT a zabezpečuje stopercentnú prevádzkyschopnosť.

V správe Grid Report for Network Management spoločnosť G2 hodnotila niektorých najvýznamnejších dodávateľov na trhu v oblasti a spoločnosť WhatsUp Gold uznala za "lídra". Spoločnosť G2 zisťovala rôzne faktory vrátane vlastností a funkcií, prítomnosti na trhu a spokojnosti zákazníkov.

Stiahnite si správu Grid Report for Network Management a dozviete sa viac:

  • Ako sa porovnávajú súbory funkcií a možností rôznych ponúk
  • Čo si skutoční zákazníci myslia o najobľúbenejších riešeniach správy siete
  • Kde sa v porovnaní s konkurenciou nachádza

Zdroj: Mid-Market Grid® Report for Network Monitoring | Winter 2024 a Grid® Report for Network Monitoring | Winter 2024

Komentáre

2024 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger