Novinky

Forcepoint ONE jednoduchšia ochrana pre klientov

13.6.2022 Sectec

Forcepoint ONE je komplexná cloudová platforma, navrhnutá na ochranu hybridnej pracovnej sily a informácií, prístupná na webe, prostredníctvom cloudu a v súkromných aplikáciách.

Na rozdiel od iných cloudových bezpečnostných riešení, ktoré spájajú portfóliá fragmentovaných produktov, sme Forcepoint ONE vytvorili tak, aby integroval technológie Zero Trust a Security Service Edge (SSE) do jednej cloudovej platformy. Táto integrácia umožňuje spravovať jednu sadu pravidiel v jednej konzole, pripojenej k jednému endpoint agentovi.

Forcepoint ONE zjednocuje tri základné brány: Secure Web Gateway (SWG), Cloud Access Security Broker (CASB) a Zero Trust Network Access (ZTNA).  Tieto tri služby spolu tvoria to, čo spoločnosť Gartner označuje ako Security Service Edge. Sme hrdí na to, že spoločnosť Forcepoint (Bitglass) bola v historicky prvom magickom kvadrante SSE spoločnosti Gartner ocenená ako vizionár.

                                      

Platformu Forcepoint ONE sme postavili na sieti Amazon Web Services hyperscaler. To znamená, že všetky tri služby brány (horná vrstva na obrázku vyššie) dosahujú spoľahlivosť, škálovanie a výkon na podnikovej úrovni.

 

Zdroj: Pre viac informácií kliknite na odkaz 

Komentáre

2024 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger