Novinky

Entrust named as Challenger

9.12.2023 Sectec

Pre každú spoločnosť v oblasti informačných technológií je zaradenie do magického kvadrantu spoločnosti Gartner významným úspechom. A nás teší, že spoločnosť Entrust je jedným z 11 poskytovateľov Access management na rok 2023

Poskytovatelia sú zaradení do štyroch kvadrantov: Lídri, vyzývatelia, vizionári a hráči na úzkom trhu. Spoločnosť Entrust bola v reporte Access Management ocenená ako vyzývateľ na základe hodnotenia komplexnosti a schopnosti poskytovať služby v tomto vysoko konkurenčnom priestore. Veríme, že to signalizuje, že riešenie Entrust Identity as a Service získalo významné uznanie v odvetví a je dobre hodnotené odborníkmi, keďže pomáhame našim zákazníkom brániť sa proti phishingu, kompromitácii poverení, útokom na prevzatie účtu a ďalším útokom a zároveň poskytujeme podnikom základ pre rámce Zero Trust.

Dôveryhodná identita nie je len o obrane. Vo svete digitálnych technológií je správa identít a prístupu kľúčovým nástrojom. V zákulisí  toto riešenie zmierňuje podvody a kompromitáciu účtov pomocou adaptívneho postupného overovania založeného na rizikách a riadenia prístupu na základe rolí. Umožňuje jednoduché, bezpečné a komplexné digitálne riešenia pre vstup do systému. Digitálny onboarding je vlastne "tajnou omáčkou" spoločnosti Entrust. To zahŕňa riešenia založené na certifikátoch pre strojovú identitu, bezpečnosť údajov a bezpečnosť dodávateľského reťazca softvéru. Vďaka týmto možnostiam sa zákazníci môžu obrátiť na spoločnosť Entrust, aby pokročili na ceste k zrelosti Zero Trust a zvýšili svoju bezpečnostnú pozíciu.

Pre viac informácií si prečítajte celú správu: 2023 Gartner® Magic Quadrant™ for Access Management (entrust.com)

Komentáre

2024 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger