Novinky

SecTec Security Day 2016 – Hacker za dverami

13.4.2016 Sectec

18 TOP IT expertov. 10 aktuálnych tém. 6 Live Demo ukážok. Technológie svetovo známych spoločností v oblasti IT bezpečnosti. To všetko čakalo na účastníkov už 6. ročníka konferencie zameranej na IT bezpečnosť, ktorú organizovala spoločnosť SecTec.

TLAČOVÁ SPRÁVA

Bratislava, 12. apríla 2016 

„Hacker za dverami ako hlavná téma konferencie bola odozvou na aktuálne diskutované témy a čoraz viac vyskytujúcich sa kybernetických útokov. Riešenia ako sa pred takými hrozbami chrániť prezentovali svetovo známe spoločnosti v oblasti informačných technológií, ktoré sa nachádzajú v našom portfóliu“, uviedol Marek Král, generálny riaditeľ spoločnosti SecTec, a.s.

Okrem predstaviteľov IT komunity na konferenciu prijal pozvanie aj popredný predstaviteľ v oblasti IT, pán Miroslav Pikus, ktorý konferenciu otvoril úvodným slovom o tom Ako nás zmenili hackeri. Ďalej program prebiehal ako séria prezentačných blokov a v poobednej časti sa účastníci mohli bližšie zoznámiť s problematikou prostredníctvom Live Demo ukážok.

„O tom, že témy boli zaujímavé a povedomie o IT bezpečnosti sa zvyšuje svedčí aj číslo účastníkov, ktoré bolo za tých šesť rokov najvyššie a presiahlo hranicu 200. Preto tento ročník SecTec Security Day považujem za jeden z najúspešnejších a touto cestou by som sa rád poďakoval všetkým partnerom a pozvaným za účasť“, dodal Marek Král.

Podujatie bolo zakončené tombolou s hodnotnými cenami, ktoré poskytli partneri konferencie a následne boli všetci účastníci pozvaní na večerný raut, ktorý sa konal v priestoroch Kongresového centra Technopol.

Partneri konferencie:

Palo Alto Networks, Flowmon Networks, Forcepoint,  Imperva, Radware, Gemalto, Kaspersky Lab, Checkmarx, Novicom, Anasoft, Soitron, TooNet, Disig, Slovanet, Citadelo, Gopas, Isaca.

Mediálni partneri:

TouchIT, PC Revue, Techbox

 

V prípade otázok kontaktujte:  

Ing. Soňa Kapraľová, Marketing Manager, SecTec, a.s.

M: +421 917 760 866 I Email: sona.kapralova@sectec.sk

 

Fotogaléria

 
 
 
 
 
 
 

Komentáre

2021 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger