Novinky

SecTec sa stal novým distribútorom spoločnosti Rapid7

31.3.2021 Jk

Tlačová správa, Bratislava, 31.3.2021

Spoločnosť SecTec a.s., distribútor s pridanou hodnotou, pôsobiaci v oblasti IT bezpečnosti, sa od marca 2021 stal novým distribútorom americkej spoločnosti Rapid7 Inc., popredného poskytovateľa riešení pre kybernetickú bezpečnosť.

„Po starostlivom výbere uzatvárame spoluprácu so SecTecom, ktorý nám v rámci svojho pôsobenia na slovenskom trhu prinesie profesionálnu podporu pre vytváranie nových obchodných príležitostí v oblasti kybernetickej bezpečnosti, keďže tejto téme sa ako distribútor venuje už niekoľko rokov“, oznámil Federico Vailati, Senior Regional Manager firmy Rapid7 a dodáva „Sme presvedčení, že toto naše spojenie a spolupráca prinesie výrazné výhody pre mnohých partnerov a zákazníkov a ešte viac podporí potrebu predchádzania  dnešným kybernetickým hrozbám.

 „Spoločnosť SecTec ponúka svojim zákazníkom širokú škálu riešení v oblasti kybernetickej bezpečnosti, pričom sa zameriavame iba na top riešenia od vybraných výrobcov. Spoluprácu so spoločnosťou Rapid7 berieme ako strategickú, keďže ide o popredného výrobcu v oblasti bezpečnosti. Spolupráca so spoločnosťou Rapid7 dokonale dopĺňa naše riešenia a veľmi sa tešíme na začatie našej úspešnej kooperácie na slovenskom trhu," uviedol Marek Král, generálny riaditeľ spoločnosti SecTec, a.s.

 

O spoločnosti Rapid7 Inc.:

Spoločnosť Rapid7 Inc. je popredným poskytovateľom riešení pre kybernetickú bezpečnosť. Jeho riešenia vám pomôžu znížiť bezpečnostné riziká v celom vašom kybernetickom prostredí tak, aby sa vaša spoločnosť mohla sústrediť na to, na čom vám najviac záleží. Či už potrebujete ľahko spravovať zraniteľnosti systémov, monitorovať škodlivé správanie a bezpečnosť aplikácií, centralizovať monitoring všetkých vašich bezpečnostných riešení, detekovať a eliminovať útoky, alebo automatizovať svoje operácie - máme pre vás tie správne riešenia a návody.

Komentáre

2022 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger