Výrobcovia

veeam

Spoločnosť Veeam je svetovým lídrom v oblasti inteligentnej správy dát umožňujúci tzv. hyper-dostupnosť podnikov. Platforma Veeam Hyper-Availability Platform je komplexným riešením, ktoré pomáha zákazníkom na ceste k automatizácii správy dát a zaistenie tzv. hyper-dostupnosti dát.

Prečo prejsť k Veeam?

Organizácia, ako je tá Vaša, sa spolieha v oblasti digitálnej transformácie na spoločnosť Veeam. Veeam Availability Platform pre hybridný cloud poskytuje riešenie dostupnosti pre veľké podniky novej generácie a ponúka tak firmám a podnikom všetkých veľkostí prostriedky k zaisteniu dostupnosti pre akúkoľvek aplikáciu a dáta v rámci ľubovoľnej cloudovej infraštruktúry, a to prostredníctvom nasledujúcich funkcií:

  • Nepretržitá kontinuita prevádzkovania pre okamžité obnovenie akejkoľvek aplikácie, akýchkoľvek dát, v akomkoľvek cloude.
  • Agilita digitálnej transformácie so správou a migráciou dát vo viac cloudoch – vyberte si cloud podľa svojich predstáv.
  • Analytika a prehľad s využiteľnými poznatkami pre správu dát, prevádzkový výkon a dodržovaním predpisov.

Veeam má viac než 294 000 zákazníkov po celom svete, vrátane 75 % spoločností z rebríčku Fortune 500 a 58 % z rebríčku Global 2000. Dosahuje vynikajúce skóre spokojnosti zákazníkov, ktoré 2,5x presahuje oborový priemer a je najvyšší v odvetví. Celosvetový ekosystém Veeamu zahrňuje 55 000 partnerov; Cisco, HPE a NetApp ako exkluzívni predajcovia; a takmer 19 000 poskytovateľov cloudu a služieb. Spoločnosť sídli v meste Baar vo Švajčiarsku a má pobočky vo viac než 30 krajín. Viac informácií nájdete na adrese http://www.veeam.com/cz.

Ďalší výrobcovia