Výrobcovia

sophos

Spoločnosť Sophos je lídrom v oblasti ochrany koncových bodov novej generácie a bezpečnosti sietí a ako priekopník synchronizovaného zabezpečenia rozvíja svoje inovatívne portfólio ochrany koncových bodov, sieťových, šifrovacích, webových, e-mailových a mobilných bezpečnostných riešení, ktoré lepšie spolupracujú. Viac ako 100 miliónov používateľov v 150 krajinách sa spolieha na riešenia Sophos ako na najlepšiu ochranu pred sofistikovanými hrozbami a stratou dát. Produkty spoločnosti Sophos sú dostupné výhradne prostredníctvom globálneho kanála s viac ako 30 000 registrovanými

Produkty IT bezpečnosti sa stali tak zložitými ako siete, ktoré sa snažia ochrániť. V spoločnosti Sophos vieme, že riešením zložitosti už viac nie je zložitosť. Púšťame sa do riešenia bezpečnostnných výziev s prehľadom a vedomím, že jednoduchá bezpečnosť je lepšia bezpečnosť. S vývojom antivírusu a kódovania sme začali pred takmer tridsiatimi rokmi. Dnes naše produkty pomáhajú chrániť siete 100 miliónom používateľov v 150 krajinách a 100 000 spoločnostiam, ako napríklad Pixar, Under Armour, Northrop Grumman, Xerox, Ford, Avis a Toshiba. Keďže IT siete sa stávajú zložitejšíme, my sa snažíme zamerať na riešenia pre IT bezpečnosť, ktoré budú jednoduché a spoľahlivé. Vieme, že správna stratégia bezpečnosti musí pokrývať siete, servery a zariadenia, teda všetky zariadenia, ktoré sú jednoducho spravované pomocou cloudu.

Našou jedinečnosťou je poskytovanie riešení pre oblasť sietí aj koncových bodov. Common point products (produkty pre spoločný bod) vedia zastaviť jednotlivé prvky útoku, avšak nespolupracujú pri ochrane vašich dát, zariadení a siete pred sofistikovanými a koordinovanými kybernetickými útokmi. Preťažené IT oddelenia sa zároveň snažia reagovať čo najrýchlejšie na tieto hrozby. Naše riešenie synchronizovanej bezpečnosti predstavuje "best-of-breed" bezpečnostný systém, ktorý umožňuje, aby vaša ochrana bola koordinovaná rovnako ako útoky, voči ktorým ste chránení. Ide o kombináciu intuitívnej bezpečnostnej platformy s oceňovanými produktmi, ktoré aktívne spolupracujú na zablokovaní pokročilých hrozieb, čím vám poskytujú bezkonkurenčnú ochranu. V Sophos využívame hĺbkové učenie na detekciu malwaru. Hĺbkové učenie ako pokročilá forma strojového učenia pomáha zmeniť spôsob, akým pristupujeme k bezpečnosti koncových bodov, kde naše riešenie Intercept X zohráva vedúcu úlohu. Intercept X mení pomocou integrácie hĺbkového učenia bezpečnosť koncových bodov z reaktívnej na prediktívnu ochranu pred neznámymi hrozbami. Predstavujeme 100% model sieťového predaja, čo v praxi znamená, že naši partneri sú kľúčom k nášmu úspechu.

 

Ďalší výrobcovia