Výrobcovia

kaspersky

Spoločnosť Kaspersky bola založená v roku 1997 pod vedením Eugena Kasperského. Pôsobí na 5 kontinentoch v 200 krajinách a oblastiach sveta. Poskytuje inovatívne riešenia IT zabezpečení pre firmy i domácnosti. V súčasnosti má viac ako 400 000 000 užívateľov.

Kaspersky prináša tú najvýkonnejšiu ochranu proti malwaru na trhu vďaka využívaniu špičkových znalostí o zabezpečení, ktoré sú súčasťou tzv. DNA spoločnosti a ovplyvňuje všetko, čo a ako jej zamestnanci robia.

Fakty o Kaspersky

 • Spoločnosť založená na technológii – počínajúc výkonným riaditeľom Eugenom Kasperským až po každého rádového zamestnanca.
 • Globálny tým pre výskum a analýzu (GReAT), elitná skupina bezpečnostných expertov na IT, ako prvý odhalil množstvo tých najnebezpečnejších svetových malwarovych hrozieb a cielených útokov.
 • Mnohé z najrešpektovanejších svetových bezpečnostných organizácií a zložiek aktívne vyhľadalo pomoc práve u Kaspersky.
 • Pretože spoločnosť Kaspersky vyvíja a zdokonaľuje svoje vlastné základné technológie na svojich vlastných pracoviskách, sú ich produkty prirodzene stabilnejšie a efektívnejšie.
 • Každý rok sa spoločnosť Kaspersky zúčastňuje najviac nezávislých testov ako ktokoľvek iný, pričom v rebríčku mnohých testov dosahuje prvé miesto.
 • Najuznávanejší analytici v tomto odvetví, vrátane organizácií Gartner, Inc, Forrester
 • Research a International Data Corporation (IDC), hodnotia Kaspersky ako špičku v mnohých kľúčových kategóriách IT zabezpečení.
 • Viac ako 130 výrobcov OEM, vrátane spoločností Microsoft®, Cisco® Meraki, Juniper Networks, Alcatel Lucent a ďalších, využíva technológie Kaspersky vo svojich vlastných produktoch a službách.

BEZPEČNOSTNÉ PRODUKTY, RIEŠENIA A SLUŽBY PRE FIRMY

KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS 

Vďaka využitiu najlepších odborných znalostí svetového ekosystému hrozieb môže software Kaspersky Endpoint Security for Business poskytovať viacúrovňový prístup k zabezpečeniu, založený na jedinej integrovanej platforme zahrňujúcej rôzne funkcie vrátane robustných nástrojov pre riadenie aplikácií, zariadení a webu, šifrovaniu dát, zabezpečeniu mobilných koncových bodov, MDM a správy systémov a opráv.

Všetko sa spravuje z jedinej ústrednej konzoly – Kaspersky Security Center

Kompletné zabezpečenie firemného IT prostredia

Riešenie Kaspersky Total Security for Business doplňuje zabezpečenie poštových a webových serverov a serverov pre spoluprácu, takže ochraňuje vaše hranice a kompletne zabezpečuje firemné IT prostredie.

Cielené riešenia Kaspersky

Samostatné riešenia umožňujú zabezpečenie aplikácie Kaspersky na konkrétnu oblasť vášho systému IT. Niektoré riešenia, napríklad Kaspersky Security for Mobile, sú dostupné tiež ako súčasť aplikácie Kaspersky Endpoint Security for Business. Iné, ako Kaspersky Security for Virtualization, sú dostupné len ako cielené riešenia.

Všetky riešenia sú vybudované na rovnakých špičkových technológiách a znalostiach hrozieb. Všetky riešenia zabezpečení pre fyzické, mobilné a virtuálne zariadenia sú spravované centrálne prostredníctvom konzoly Kaspersky Security Center.

KASPERSKY SECURITY INTELLIGENCE SERVICES A ENTERPRISE SOLUTIONS 

Využitie znalostí o hrozbách, technické odbornosti, dát a vzdelávacie schopnosti spoločnosti Kaspersky Lab vedú k posilneniu zabezpečení vašej značky, organizácie a zamestnancov.

Riešenia Enterprise Solutions sa zaoberajú problémami so zabezpečením v konkrétnych priemyselných odvetviach a infraštruktúrach a konkrétnymi útokmi, napríklad Distributed Denial of Service (DDoS).

KASPERSKY SMALL OFFICE SECURITY

Popredná svetová ochrana zjednodušená pre veľmi malé firmy.

ZMLUVY O ÚDRŽBE A SERVISE

Široká škála možností podpory vášho bezpečnostného riešenia od Kaspersky.

PRODUKTY PRE FIRMY

Firmy do 50 zamestnancov 

Kaspersky Small Office Security je jediné riešenie zabezpečenia IT, ktoré je konkrétne navrhnuté pre menšie firmy a ktoré kombinuje náš ocenený antimalware a špeciálne technológie chrániace celú radu vecí, na ktorých vám záleží, vrátane penoazov, identity, reputácie firmy a dôverných zákazníkov.

Naše riešenie sa jednoducho používá, čo je pre menšie firmy neoceniteľné. Správu zabezpečenia môžete robiť dokonca cez web*, takže i keď nemáte vo firme pracovníkov IT, môže vám externý pracovník spravovať zabezpečenie notebookov, stolných počítačov, súborových serverov i telefónov a tabletov so systémom Android. Ponúkame zabezpečenie svetovej triedy, ktoré je zároveň tak jednoduché, že sa môžete lepšie sústredit na svoju obchodnú činnosť.

 • Chráni vaše počítače so systémom Windows a Mac i súborové servery pred malwarem.
 • Zabezpečí vaši firmu pred phishingovými útokmi a útokmi z internetu.
 • Chráni telefony a tablety oe systémom Android, vrátane ochrany proti krádeži.
 • Chráni vaše online bankovníctvo (Safe Money**)
 • Bráni úniku citlivých úAnoju, vrátane Anot zákazníkov.
 • Zjednodušuje správu – umožňuje vzdialený prístup vašim zamestnancom a externým pracovníkom.

* Webová správa aplikácie Kaspersky Small Office Security je možná po vytvorení špeciálneho účtu na portále My Kaspersky – https://center.kaspersky.com.

** Technologie Safe Money je dostupná pre počítače so systémom Windows a Mac.

JEDNODUCHÉ A RÝCHLE NASTAVENIE

                                                                             

Jednoduché, okamžité nasadenie spojené s rozšírenými funkciami a ovládáním. Vďaka cloudovej konzole nepredstavuje vzdialená správa a sledovanie problém. Jediná webová stránka zobrazuje stav zabezpečenia všetkých zariadení, umožňuje aktivovať zabezpečenie ktoréhokoľvek zariadenia a poskytuje prístup k technickej podpore spoločnosti Kaspersky.

MNOŽSTVO FUNKCIONALÍT

                                                                     

"Využite zabezpečenie všetkých typov zariadení. Oceňovaná ochrana proti malwaru chráni vaše počítače, systémy Mac, súborové servery a mobilné zariadenia pred všetkými typmi kybernetických hrozieb. Ochráňte vašu firmu a dáta zákazníkov a zlepšite produktivitu pomocou výkonných nástrojov pre správu webu, zálohovanie, šifrovanie dát a ochranu pred phishingem, spamom a ransomwarem. "

NAJVIAC TESTOVANÝ, NAJVIAC OCENENÝ

                                                                        

"Úspechy spoločnosti Kaspersky v nezávislých testoch nedosahuje žiaden iný dodávateľ. Riešenie Kaspersky Small Office Security kombinuje cloudové technológie pracujúce v reálnom čase, zabezpečuje vaše mobilné zariadenie, súborové servery a počítače, a chrání tak vašu firmu pred najnovšími hrozbami. "

Firmy nad 50 zamestnancov 

ENDPOINT SECURITY pre BUSINESS

KTORÉ SECURITY RIEŠENIE JE TO SPRÁVNE PRE VÁŠ BUSINESS?

Porovnajte Kaspersky IT Security riešenia pre Business

 

Cloud                     

Select                     

Advanced                        

On-premises Console With Granular Setup              
Simple and Intuitive Cloud-based Console                  
Pre-configured Security Profiles                             
Advanced Protection for Workstations and File Servers                                                                       
Device and Web Controls                                                   
Application Control                                                                    
Security for Mobile                                                                   
Mobile Device Management                                                   
Mobile Application Management*                                           
Systems Management                                                        
Encryption                                                                        

                         

Identifikujte svoje potreby 

Cielené Security riešenie ponúka nákladovo efektívny spôsob, ako využiť Kaspersky technológie, presne tam, kde ich potrebujete - ako samostatné riešenie alebo na rozšírenie svojej Kaspersky Endpoint Security.

TOTAL Endpoint Security for Business

 • Naše špičkové bezpečnostné a systémové riešenia pre správu
 • Chráni proti známym, neznámym a pokročilým hrozbám
 • Zabezpečuje notebooky, stolové počítače, servery a mobilné zariadenia
 • Rozpoznáva zraniteľnosti & distribuuje opravy
 • Prináša rozšírené funkcie pre správu systémov
 • Zabezpečuje vaše Web Gateway, e-mail a spoluprácu      

*Exact Mobile Application Management feature set for cloud-based and on-premises solutions may vary.

Viac informácií nájdete na www.kaspersky.com/cz/

Ďalší výrobcovia