Podujatia

Technologické raňajky s Check Point: Cloud Network Security

15.10.2019 SecTec, Záhradnícka 151, Bratislava SecTec Academy

Vážení obchodní partneri a zákazníci,

dovoľte nám srdečne pozvať všetkých záujemcov o technológie Checkpoint na Technologické raňajky, ktoré sa uskutočnia dňa 15.10.2019 v priestoroch spoločnosti SecTec, a.s. (2. posch.). Začiatok registrácie s raňajkami sú od 8:30 hod. a prezentácia sa uskutoční v čase 9:00  - 10:30 hod.

Radi by sme sa venovali Check Point Cloud Network Security riešeniam, ktoré umožňujú riešiť bezpečnosť na cloudovej úrovni:

  • Public Cloud Network Security

Prijatie verejnej cloudovej infraštruktúry znamená, že medzi vami a poskytovateľom cloudu je zdieľaná bezpečnosť. CloudGuard poskytuje automatizované a elastické zabezpečenie verejnej cloudovej siete, aby boli aktíva a dáta chránené, zatiaľ čo zostali v súlade s dynamickými potrebami verejných cloudových prostredí

  • Cloud Security Analytics

Transformácia logov do bezpečnostnej logiky

  • Private Cloud Security

Virtualizácia dátového centra zvyšuje riziko nepriameho šírenia hrozieb. Check Point CloudGuard poskytuje dynamické zabezpečenie súkromného cloudu vo virtuálnych dátových centrách, aby sa zabránilo nepriamemu šíreniu hrozieb a zároveň sa konsolidovala viditeľnosť a správa vo fyzických a virtuálnych sieťach.

  • CloudGuard Dome9

Komplexná softvérová platforma pre verejnú cloudovú bezpečnosť a kontrolu dodržiavania pravidiel. Pomocou systému Dome9 môžu organizácie vizualizovať a hodnotiť svoju uroven zabezpečenia, zisťovať nesprávne konfigurácie, modelovať a aktívne presadzovať osvedčené postupy zabezpečenia a chrániť pred krádežou identity a stratou údajov v cloude. Dome9 poskytuje bezpečnostné funkcie naprieč Amazon Web Services, Microsoft Azure a Google Cloud Platform (GCP).

  • CloudGuard SaaS for SaaS Security

Cloud zvyšuje efektívnosť tak pre vaše podnikanie, ako aj pre tých, ktorí sa ho snažia napadnúť. Riešenia Cloud Access Security Broker (CASB) poskytujú obmedzenú ochranu. Check Point CloudGuard SaaS chráni podnikové údaje zabránením cieleným útokom na aplikácie SaaS a cloudové e-maily.

 

Prezentovať bude technický expert z Checkpoint – Tomáš Vobruba.

 

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Tím SecTec & CheckPoint 

Registrácia

Kategórie podujatí

Webináre
2
Certification training
6
Videá
53

Archív

Všetky podujatia Kalendár podujatí
2020 Január
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031