Novinky

Nové školenia VMware vSphere v7 v SecTecu!

20.4.2020 Jk

VMware v apríli 2020 oznámila všeobecnú dostupnosť platformy VMware vSphere 7 - najvýznamnejšiu verziu za posledné roky - ktorá pomáha urýchliť modernizáciu aplikácií. Školenia na novú verziu vSphere nájdete už dnes v ponuke školení SecTecu.

Ako prví na Slovensku a v Čechách už tento týždeň školíme VMware vSphere Install, Configure, Manage v7 prostredníctvom online školenia.

Spoznajte s nami aj Vy novú technológiu vSphere v7 v nových VMware školeniach ktoré už teraz ponúkame online. Na všetky online školenia získate 10% zľavu z ceny! 

11. -  13. máj VMware vSphere: What’s New [V6.7 to V7]

18. -  22. máj VMware vSphere Install, Configure, Manage [V7]

22. - 24. jún  VMware vSphere with Kubernetes: Deploy and Manage [V7]

 

Riešenie VMware vSphere v7 ponúka zjednodušenú správu životného cyklu, integrované zabezpečenie a zrýchlenie pre tradičné aplikácie.

Riešenie VMware vSphere v7 s Kubernetes, dostupné prostredníctvom VMware Cloud Foundation, poskytuje služby VMware Cloud Foundation Services a správu zameranú na aplikácie pre jednoduchší vývoj, agilnú prevádzku a rýchlejšie inovácie. Aplikáciu je možné nasadiť pomocou ľubovoľnej kombinácie virtuálnych strojov, kontajnerov a modulov riešení Kubernetes. 

Tlačová správa VMware k oznámeniu vSphere v7: tu

Komentáre

2021 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger