Novinky

Bezplatný prístup k záznamom Tuesday Workshops – pozrite si časti, ktoré ste nestihli live

23.6.2022 Jk

Ďakujeme za účasť na našich utorkových workshopoch, ktoré sa konali počas celého júna a zaoberali sa témami tohtoročného SecTec Security Day 2022.

V prípade, že ste niektoré vynechali alebo máte záujem si ich pozrieť znovu, môžete tak urobiť kedykoľvek a kdekoľvek prostredníctvom nášho archívu.

 

Čo všetko môžete sledovať z archívu?

Rapid7: Mám asset management a čo s ním?

Poznať assety nestačí, a nie je ani dostačujúce mať software inventory. Zaujímavá téma je poznať zraniteľnosti, ktoré sa dotýkajú nášho SAM a ITAM nech vieme, čo nám hrozí. Lepšie je predsa predchádzať proaktívne hrozbám, ako neskoro riešiť následky.

 

Check Point: Back to basics
Počas prezentácie predstavíme firewall setup od spoločnosti Check Point, jeho nasadenie a možnosti, ktoré ponúka. Súčasťou bude aj ukážka prostredia a práce v ňom. 

 

Thales: Dáta v cloude pod výhradnou kontrolou!
Ukážeme si ako zabezpečiť cenné dáta v dnes už klasickom hybridnom IT modeli s možnosťou ľubovoľne migrovať medzi poskytovateľmi cloudovýh služieb.


Radware: DDoS útoky - aktuálne trendy

Aktuálna situácia sa výrazne premieta aj do oblasti IT bezpečnosti. DDoS útoky narastajú na sile i množstve. Dá sa pred nimi účinne chrániť? Dozviete sa na prednáške spoločnosti Radware.

 

Progress Flowmon: Identifikácia a automatizované blokovanie kybernetických hrozieb

V súčasnej dobe, viac ako kedykoľvek predtým, je nutné identifikovať a blokovať podozrivú komunikáciu z a do nebezpečných krajín. Tá v sebe často ukrýva skryté hrozby. Ako na to s pomocou detekcie anomálií, geolokácie, čísiel autonómnych systémov, mien operátorov, či rôznych MISP informácií si ukážeme s Flowmonom a Synapsou.

 

Forcepoint: Ako robiť bezpečnosť jednoducho aj v komplikovanom svete

Posledné udalosti vo svete vyniesli tému kybernetickej bezpečnosti do pozornosti aj širšej verejnosti, avšak primárne výzvy zostali rovnaké. Ako robiť efektívnu ochranu kyber prostredia s nedostatkom špecialitov v hybridnom svete dneška.

 

Entrust: Viac faktorová autentifikácia nie je len nový trend na ochranu identity (prezentácia v angličtine)

Dokáže splniť „meno a heslo“ dnešné nároky pri autentifikácii? Ako zvýšiť bezpečnosť a zároveň „pohodlnosť“ pri overovaní identity užívateľa v digitálnom prostredí? MFA pridáva ďalšiu vrstvu ochrany v procese prihlasovania sa, využíva na overenie identity SMS, hovory, biometriu, jednorázový kód  a mnohé ďalšie, ktoré pomáhajú chrániť nie len užívateľov ale aj vašu organizáciu.

 

Novicom: Kybernetická vojna nikdy nekončí

Najčastejšie kybernetické útoky a ako sa im brániť. Aktívny SOC ako účinné riešenie. Sú organizácie pripravené na pripojenie k SOCu?

 

Komentáre

2023 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger