Novinky

Thales oznamuje akvizíciu spoločnosti Imperva

15.8.2023 Jk

Thales vďaka akvizícii spoločnoti Imperva, povyšuje cybersecurity na vyšší level.

Uzavretie akvizičného procesu sa očakáva začiatkom roka 2024 po ukončení obvyklých protimonopolných a regulačných schválení. Dovtedy zostanú Thales a Imperva dvoma samostatnými spoločnosťami a budú pokračovať vo svojej činnosti ako zvyčajne. Po uzavretí akvizície sa s vami podelíme o ďalšie podrobnosti, ktoré nás čakajú.

Špičkové bezpečnostné portfólio spoločnosti Imperva je dokonalým doplnkom k možnostiam kybernetickej bezpečnosti divízie Thales Cloud Protection and Licensing. Ich pokročilá ponuka v oblasti zabezpečenia dát, vrátane zisťovania a klasifikácie dát, analýzy rizík pomocou umelej inteligencie a monitorovania databáz v reálnom čase, rozšíri našu existujúcu platformu šifrovania a správy kľúčov na novú, výkonnú platformu zabezpečenia dát. Táto konsolidovaná platforma poskytne väčšie možnosti pre existujúcich a nových zákazníkov tým, že pridá možnosti správy dátových rizík a dodržiavania predpisov.

Spoločnosť Imperva ponúka aj špičkové riešenie na ochranu webových aplikácií a API (WAAP), ktoré poskytuje zákazníkom komplexnú ochranu prostredníctvom monitorovania a ochrany prevádzky prúdiacej do webových aplikácií a API. Pridanie tejto schopnosti do portfólia CPL otvorí nové možnosti týkajúce sa monitorovania údajov a správy údajov. 

Vic informácií tu

Zdroj: www.thalesgroup.com 
 

Komentáre

2023 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger