Novinky

Spoločnosť Thales bola v správe IDC MarketScape zaradená medzi lídrov v riešeniach pokročilého overenia totožnosti pre ochranu identity

14.10.2021 Jk

Spoločnosť Thales bola v novej správe IDC MarketScape zaradená medzi lídrov v oblasti pokročilého overenia totožnosti pre ochranu identity. Správa s názvom „IDC MarketScape: Celosvetové hodnotenie dodávateľov pokročilého overenia totožnosti pre ochranu identity 2021“ je kvantitatívnym a kvalitatívnym hodnotením spoločností, ktoré ponúkajú bezpečnostný software pre pokročilú ochranu totožnosti na celom svete, na základe ich tržieb, technológií, koncových bodov a dopytovaných zákazníkov používajúcich tieto technológie v roku 2020.

IDC ocenila spoločnosť Thales za jej schopnosť ponúknuť radu produktov pre digitálne a fyzické zabezpečenie prostredníctvom svojich troch obchodných jednotiek zameriavajúcich sa na nové možnosti v segmentoch zamestnancov, B2C a B2G. Okrem toho správa IDC MarketScape zdôraznila ponuku unikátnych funkcií spoločnosti Thales pre veľké spoločnosti a ich schopnosť podpory každej formy technológie overenia totožnosti dostupnej na trhu.

Riešenie SafeNet Trusted Access od spoločnosti Thales zjednodušuje užívateľom prístup ku cloudovým službám, zefektívňuje overenie totožnosti a riadenie prístupu a prispieva k eliminovaniu problémov, s ktorými sa stretávajú firmy a koncoví užívatelia pri používaní hesiel.

ZDROJ: Pre celú správu kliknite sem

Komentáre

2022 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger