Novinky

SecTec uzavrel spoluprácu so spoločnosťou Check Point a stal sa jej novým distribútorom

9.7.2019 Jk

Tlačová správa, Bratislava, 9. júl 2019

Spoločnosť SecTec a.s., distribútor s pridanou hodnotou, pôsobiaci v oblasti IT bezpečnosti, sa od júla 2019 stal novým distribútorom izraelskej spoločnosti Check Point Software Technologies, popredného poskytovateľa riešení pre kybernetickú bezpečnosť.

„Po starostlivom výbere uzatvárame spoluprácu so SecTecom, krorý nám v rámci svojho pôsobenia na slovenskom trhu prinesie profesionálnu podporu pre vytváranie nových obchodných príležitostí v oblasti kybernetickej bezpečnosti, keďže tejto téme sa ako distribútor venuje už niekoľko rokov“, oznámil Andrej Aleksiev, Country manager firmy Check Point a dodáva „Sme presvedčení, že toto naše spojenie a spolupráca prinesie výrazné výhody aj pre mnohých partnerov a ešte viac podporí vnímanie dnešných kybernetických hrozieb a možností ako im predchádzať, ako sa efektívne chrániť a znižovať tak prípadné straty z toho plynúce.“    

 „Spoločnosť SecTec ponúka svojim zákazníkom širokú škálu riešení v oblasti kybernetickej bezpečnosti, pričom sa zameriavame iba na top riešenia od vybraných výrobcov. Spoluprácu so spoločnosťou Check Point berieme ako strategickú, keďže ide o priekopníka v oblasti bezpečnosti a významného výrobcu v oblasti bezpečnostných inovácií. Spolupráca so spoločnosťou Check Point dokonale dopĺňa naše riešenia a veľmi sa tešíme na začatie našej úspešnej kooperácie na slovenskom trhu," uviedol Marek Král, generálny riaditeľ spoločnosti SecTec, a.s.

 

Profil spoločnosti SecTec, a.s.:

Spoločnosť SecTec, a.s. je dynamická spoločnosť pôsobiaca na slovenskom IT trhu ako distribútor s pridanou hodnotou zameraný na bezpečnosť IT. Prostredníctvom odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami poskytuje obchodné a technické know-how na vysokej úrovni. Dedikované tímy pre jednotlivé technológie poskytujú zákazníkom odbornosť a osobný prístup. V portfóliu je možné nájsť ponuku svetových technologických špičiek. Viac informácií nájdete na http://www.sectec.sk/.

 

Profil spoločnosti Check Point Software Technologies Ltd.:

Spoločnosť Check Point Software Technologies Ltd. je popredným poskytovateľom riešení pre kybernetickú bezpečnosť. Jeho riešenia chránia zákazníkov pred kybernetickými útokmi 5. generácie s poprednou mierou zachytávania škodlivého softvéru, ransomware a ďalšími cielenými útokmi. Check Point ponúka viacúrovňovú bezpečnostnú architektúru s našou novou rozšírenou prevenciou hrozieb Gen V, ktorá chráni všetky siete, cloudové a mobilné operácie podniku proti všetkým známym útokom v kombinácii s najkomplexnejším a najintuitívnejším systémom riadenia jedného bodu. Check Point chráni viac ako 100 000 organizácií všetkých veľkostí.

Komentáre

2021 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger