Novinky

SecTec uzatvoril partnerstvo so spoločnosťou Safetica Technologies

20.9.2017 Sectec

Tlačová správa, Bratislava, 20. septembra 2017 

Spoločnosť SecTec a.s., distribútor s pridanou hodnotou pôsobiaci v oblasti IT, sa od septembra 2017 stal oficiálnym partnerom pre bezpečnostné riešenia spoločnosti Safetica Technologies, s.r.o. pre slovenský trh.

Spoločnosť Safetica prináša novú generáciu DLP  (Data Loss Prevention), ktorá už v predstihu odhalí identifikáciu hrozieb a dokáže ochrániť vaše citlivé dáta. Jednoduché a rýchle nasadenie Vám umožní okamžite zabrániť tomu, aby citlivé dáta opustili vašu organizáciu a nemohli byť zneužité. Aj malé firmy si uvedomujú, že ich zamestnanci majú nekontrolovateľný prístup k citlivým dátam. Manažment tak nemá dostatočný prehľad o tom, čo sa s dátami deje a kto ich može zneužiť. Safetica pomáha spájať informácie o užívateľoch, ktorí s dátami pracujú, o tom kam sú odosielané a aké sú ďaľšie aktivity s nimi. Safetica vás taktiež upozorní na neproduktívne činnosti či vyhodnotí riziko bezpečnostného incidentu", uviedol Ľuboš Urbančok, Country Manager Slovakia, Safetica Technologies s.r.o.

„Spoločnosť SecTec ponúka svojim zákazníkom produkty a služby s pridanou hodnotou, pričom poskytuje inovatívne a sofistikované riešenia pre svojich zákazníkov. Výsledkom začatej spolupráce bude posilnená prevencia úniku dát klientov a riešenia od Safetica Technologies prispejú k zvýšeniu kvality nášho portfólia a služieb", uviedol Marek Král, riaditeľ spoločnosti SecTec, a.s.

Profil spoločnosti SecTec, a.s.:

Spoločnosť SecTec, a.s. je dynamická spoločnosť pôsobiaca na slovenskom IT trhu ako distribútor s pridanou hodnotou zameraný na bezpečnosť IT. Za krátke obdobie sme zaujali vedúce postavenie v oblasti distribúcie a predaja bezpečnostných produktov a riešení. Tento úspech sa podaril najmä vďaka mnohoročným skúsenostiam našich zamestnancov z oblasti obchodu, predaja a poskytovania podpory pre riešenia a produkty informačnej bezpečnosti. Viac informácií nájdete na www.sectec.sk.

Profil spoločnosti Safetica Technologies, s.r.o.:

Spoločnosť Safetica Technologies, s.r.o. je česká technologická spoločnosť pôsobiaca na trhu internej IT bezpečnosti, ktorá poskytuje služby zabraňujúce zneužitiu a krádeži dát ku konkurencii. V súčasnosti chráni popredné výrobné, strojárenské, finančné ale aj obchodné či logistické firmy, a to v 50 krajinách sveta na 5 kontinentoch. Vývojom produktov v oblasti DLP (Data Loss Pevention) sa zaoberá od roku 2007. Viac informácií nájdete na www.safetica.cz.

Vaše otázky rád zodpovie:
Mag. Marek Král
Generálny riaditeľ 
M: +421 911 770 395
Email: marek.kral@sectec.sk

Komentáre

2022 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger