Novinky

SecTec uzatvoril spoluprácu so spoločnosťou Kaspersky Lab

26.10.2015 Sectec

Spoločnosť SecTec, a.s., distribútor s pridanou hodnotou pôsobiaci v oblasti IT, uzatvorila spoluprácu s lídrom v bezpečnostných IT riešeniach, spoločnosťou Kasperky Lab. Základom tejto spolupráce je rozvoj partnerskej siete na Slovensku a rozšírenie ponuky o portfólio služieb a produktov pre stredné a veľké podniky.

TLAČOVÁ SPRÁVA

SecTec a Kaspersky Lab ochránia aj vašu spoločnosť

 
Bratislava, 26. októbra 2015
 
Spoločnosť SecTec, a.s., distribútor s pridanou hodnotou pôsobiaci v oblasti IT, uzatvorila spoluprácu s lídrom v bezpečnostných IT riešeniach, spoločnosťou Kasperky Lab.
Základom tejto spolupráce je rozvoj partnerskej siete na Slovensku a rozšírenie ponuky o portfólio služieb a produktov pre stredné a veľké podniky.

 
Kybernetické útoky sú čoraz viac aktuálnejšou témou a ich riziko má stúpajúcu tendenciu. Pretože sa IT priemysel stal vo svete dôležitým, odborné znalosti v oblasti IT bezpečnosti získali dvakrát tak veľkú váhu.
 
V Kaspersky Lab prostrediu kybernetických hrozieb rozumejú a ich odborníci majú nespočetné množstvo znalostí a skúseností v oblasti detekcie a neutralizácie všetkých foriem škodlivých programov. „Preto som veľmi rád, že si môžeme do nášho portfólia pripísať tak výraznú spoločnosť ako je Kaspersky Lab, a že sa môžeme podieľať na distribúcii jej úspešných produktov na slovenskom trhu. Verím, že našim spoločným úsilím a odbornými znalosťami či skúsenosťami dokážeme prispieť k zníženiu kybernetických hrozieb, ktoré sa rozvojom IT stávajú globálnym problémom“, uviedol Marek Král, generálny riaditeľ spoločnosti SecTec.
 
„Spoluprácou so spoločnosťou SecTec výrazne posilníme naše postavenie na Slovensku a ich obchodným partnerom ponúkneme naše unikátne portfólio enterprise produktov a služieb. Napr. softvérovú ochranu proti DDoS útokom, Anti-APT riešenie, Industrial Protection vrátane zabezpečenia SCADA, Enterprise Endpoint Security a mnoho ďalších. Obchodný model Kaspersky Lab je čisto partnerský, preto je pre nás kľúčové mať v každej krajine distribútora s reálnou pridanou hodnotou a certifikovaných predajcov, ktorí naše riešenie kvalitne predstaví ich zákazníkom“, uvie­dol Ján Se­ke­ra, re­gio­nál­ny ma­na­žér spo­loč­nos­ti Kas­per­sky Lab.
 
Profil spoločnosti SecTec:
SecTec, a.s. je dynamická spoločnosť pôsobiaca na slovenskom a českom IT trhu ako distribútor s pridanou hodnotou zameraný na bezpečnosť IT. Za krátke obdobie sme zaujali vedúce postavenie v oblasti distribúcie a predaja bezpečnostných produktov a riešení.
Viac informácií nájdete na www.sectec.sk.
                                                                          
Profil spoločnosti Kaspersky Lab: 
Kaspersky Lab je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností kybernetickej bezpečnosti a zároveň najväčšia, ktorá je súkromne vlastnená. Spoločnosť sa radí medzi štyroch najväčších predajcov IT bezpečnostných riešení pre používateľov koncových zariadení (IDC, 2014). Od roku 1997 je Kaspersky Lab inovátorom v oblasti kybernetickej bezpečnosti a poskytuje efektívne digitálne bezpečnostné riešenia a znalosti veľkým podnikom, malým a stredným firmám i domácim užívateľom. Kaspersky Lab je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v 200 krajinách a oblastiach po celom svete, ktorá chráni viac než 400 miliónov užívateľov. V tomto roku bola otvorená nová regionálna pobočka v Prahe. Viac informácií nájdete na www.kaspersky.sk.


Vaše otázky rád zodpovie:
Mag. Marek Král
Generálny riaditeľ 
M: +421 911 770 395
Email: marek.kral@sectec.sk

Komentáre

2021 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger