Novinky

SecTec sa stal slovenským distribútorom spoločnosti Entrust nShield pre HSM a identity riešenia

16.11.2021 Jk

Tlačová správa, Bratislava, 16.11.2021 

Spoločnosť SecTec, slovenský distribútor zameraný na bezpečnosť IT, podpísal distribučnú dohodu so spoločnosťou Entrust, globálnym lídrom riešení dôveryhodných identít, platieb a ochrany údajov a podporí tým predaj Entrust nShield HSM (Hardware Security Module) a IAM (Identity and Access Management) na slovenskom trhu.

SecTec zastupuje výrobcov s komplexnou škálou bezpečnostných riešení a prispeje tak k implementácii technológií využívajúcich nShield HSM a Identity and Access Management od Entrust. Zastupovanie ďalších významných značiek v rámci portfólia len potvrdzuje správnosť dlhodobej stratégie spoločnosti SecTec, poskytovať služby s vysokou pridanou hodnotou.

„Veľmi nás teší uzavretie spolupráce so spoločnosťou SecTec, ktorá nám pomôže expandovať a starať sa o zákazníkov na slovenskom trhu a umožní im tak ešte lepšie ochrániť ich dáta, vyhnúť sa neželaným prístupom, úniku údajov či podvodným transakciám," povedal Martin Andrej Menčík, Channel Sales Representative spoločnosti Entrust. "Spoločnosť SecTec má skúsenosti a znalosť trhu, ktoré nám pomôžu rozšíriť pôsobnosť Entrust v regióne a uspokojiť rastúce potreby našich zákazníkov.“

„Spoločnosť SecTec ponúka svojim zákazníkom široké portfólio riešení v oblasti kybernetickej bezpečnosti a túto ponuku sa snažíme neustále dopĺňať o ďalšie riešenia popredných výrobcov v tejto oblasti. Spolupráca so spoločnosťou Entrust dokonale dopĺňa našu ponuku, čím pokrývame širšiu škálu bezpečnostných riešení na slovenskom trhu. Veľmi sa tešíme na začatie našej úspešnej spolupráce," uviedol Marek Král, generálny riaditeľ spoločnosti SecTec.

Generálny riaditeľ SecTec-u verí, že slovenský IT trh bude z tejto dohody profitovať, a to tým, že sa sprístupnia popredné bezpečnostné riešenia od spoločností Entrust, vrátane školení a vzdelávania partnerov i zákazníkov. „Zameriame sa na rozšírenie predaja špičkovej technológie spoločnosti Entrust na našu vysokokvalifikovanú základňu partnerov a na rozvoj vzťahov so zákazníkmi,“ dodáva.

 

O spoločnosti Entrust

Spoločnosť Entrust udržiava svet v bezpečnom pohybe tým, že zabezpečuje dôveryhodné identity, platby a ochranu údajov. Dnes ľudia viac ako kedykoľvek predtým požadujú bezproblémové a bezpečné služby - či už prekračujú hranice, nakupujú, pristupujú k službám elektronickej verejnej správy alebo sa prihlasujú do podnikových sietí. Spoločnosť Entrust ponúka bezkonkurenčnú šírku riešení digitálneho zabezpečenia a vydávania certifikátov v samotnom jadre všetkých týchto interakcií (HSM). S viac ako 2 500 kolegami, sieťou globálnych partnerov a zákazníkmi vo viac ako 150 krajinách nie je divu, že im veria najdôveryhodnejšie organizácie na svete. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte stránku www.entrust.com.

 

O SecTec

SecTec, a.s. je flexibilná a dynamická spoločnosť pôsobiaca na slovenskom IT trhu ako distribútor s pridanou hodnotou zameraný na kybernetickú bezpečnosť IT, riešenia pre hybridný cloud a softvérovo definované dátové centrá, s víziou byť dôveryhodný partner s pridanou hodnotou a robiť veci lepšie a s misiou vzdelať a pripraviť trh pre nové výzvy v IT. So širokým portfóliom popredných svetových dodávateľov dosahuje vedúce postavenie v oblasti distribúcie a predaja produktov. Spoločnosť SecTec predáva výhradne systémovým integrátorom, respektíve certifikovaným partnerom daných výrobcov a aktívne sa venuje osvete a vzdelávaniu nielen svojich partnerov ale aj koncových zákazníkov a celého IT trhu.

 

Kontakt pre médiá: marketing@sectec.sk

Komentáre

2023 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger