Novinky

SecTec uspel v globálnom výberovom konaní a stal sa jediným slovenským distribútorom pre VMware

12.3.2021 Jk

Štatút jediného distribútora na Slovensku umožní SecTecu investovať do posilnenia personálnych kapacít a ešte viac sa priblížiť zákazníkom.

Jediným slovenským distribútorom firmy VMware, ktorá je popredným globálnym dodávateľom cloudových technológií, virtualizačného softvéru a súvisiacich služieb, sa na Slovensku stane od mája tohto roku spoločnosť SecTec.

Slovenský distribútor zameraný na bezpečnosť IT získal štatút jediného distribútora iba tri roky po tom, ako s VMware začal na slovenskom trhu spolupracovať.

V celosvetovom výberovom konaní, pri ktorom si VMware vyberal pre každú krajinu exkluzívnych distribútorov, sme uspeli ako jedna z mála čisto lokálnych distribučných spoločností a tým sa stávame jediným slovenským distribútorom VMware. “ uviedol Marek Král, generálny riaditeľ spoločnosti SecTec.

SecTec bude na Slovensku pre VMware pokrývať celé produktové portfólio s licenciami a službami, cloudový program, aj vzdelávacie a školiace služby. „Exkluzívne partnerstvo nám umožní investovať do posilnenia tímu, a následne byť našim zákazníkom ešte bližšie a reagovať na ich požiadavky ešte pružnejšie ako doteraz,“ dodal M. Král.

Získanie tohto významného štatútu pre globálneho lídra virtualizácie potvrdzuje podľa neho správnosť dlhodobej stratégie spoločnosti poskytovať služby s vysokou pridanou hodnotou, a to pre všetky IT značky v portfóliu.

VMware pri výbere distribútora ocenil nielen obchodné výsledky, ale aj vzdelávacie aktivity a worshopy pre partnerov aj koncových používateľov, vďaka ktorým SecTec dokázal posunúť vnímanie značky na slovenskom trhu.

Sofistikované technologické riešenia sa nepredávajú samé. Vyžadujú si systematickú prácu s trhom, a to od partnerov až po koncových zákazníkov. Oceňujeme, že sa nám vďaka SecTecu darí zviditeľňovať pre mnohých aj nové oblasti našich riešení, ktoré sú zamerané nielen na virtualizáciu serverov, ale aj vysokú dostupnosť dátových úložísk, sietí, moderných aplikácii a oblasti natívnej bezpečnosti či vzdialenej práce zamestnancov formou virtuálnych desktopov alebo vlastných mobilných zariadení.“ uviedol Lukáš Elíz, Territory Account Manager pre Slovensko zo spoločnosti VMware.

Technológie VMware pre virtualizáciu umožňujú organizáciám efektívnejšie využívať IT infraštruktúru, čo je pri súčasnom rastúcom tlaku na efektívnosť mimoriadne dôležité.

Virtualizácia má v IT obrovský potenciál a VMware je silná značka, ktorá v mnohých oblastiach určuje technologické trendy. Preto sa tešíme na pokračovanie našej spolupráce a perspektívu rastu, ktorý spolu s VMware a našimi partnermi na slovenskom trhu očakávame,“ dodal M. Král.

 

Bližšie o tejto téme v rozhovore s Marekom Králom, generálnym riaditeľom firmy SecTec.

 

O SecTecu

SecTec, a.s. je dynamická spoločnosť pôsobiaca na slovenskom IT trhu ako distribútor s pridanou hodnotou zameraný na bezpečnosť IT. So širokým portfóliom popredných svetových dodávateľov dosahuje vedúce postavenie v oblasti distribúcie a predaja bezpečnostných produktov. Spoločnosť SecTec predáva výhradne systémovým integrátorom, respektíve certifikovaným partnerom daných výrobcov a aktívne sa venuje osvete a vzdelávaniu nielen svojich partnerov ale aj koncových zákazníkov a celého IT trhu.

 

Kontakt: marketing@sectec.sk

Komentáre

2022 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger