Novinky

SecTec je novým distribútorom Novicomu

12.9.2016 Sectec

Tlačová správa, Bratislava, 12. septembra 2016

SecTec podpísal distribučnú zmluvu so spoločnosťou Novicom, ktorá je  výrobcom nástrojov pre monitoring, správu a bezpečnosť siete. 

Všetky tieto riešenia, od účelových produktov zameraných na firemnú infraštruktúru, cez monitorovacie centrá určené pre správu rozsiahlych informačných systémov až po unikátny nástroj integrujúci v sebe DDI a NAC nástroje,  sa opierajú o vlastný originálny prístup a technické riešenie, ktoré prinášajú vyššiu kvalitu, spoľahlivosť a v neposlednom rade vysokú konkurencieschopnosť. Kľúčovým produktom je AddNet, ktorý je určený pre efektívnejšiu správu a bezpečnosť v rozsiahlych sieťach. 

„Spolupráca so spoločnosťou Novicom je ďalším dôležitým a prínosným krokom v rozšírení nášho portfólia, nakoľko doplňuje riešenia našich ďalších produktov, ako napr. Flowmon Networks. Výsledkom spojenia týchto výrobcov bude bezkonkurenčné riešenie, ktoré prinesie zákazníkom vyššiu efektivitu pri riešení bezpečnostných problémov v podnikovej sieti a zároveň zvyšuje bezpečnosť celej siete“, hovorí Marek Král, generálny riaditeľ spoločnosti SecTec.

„Novicom, ako český výrobca sieťových a bezpečnostných riešení, dávno prekonal svoje domovské hranice a postupne sa snaží svoje produkty uplatniť v ďalších krajinách Európy, Ázie a Ameriky. V tejto súvislosti sme veľmi potešení dohodou so spoločnosťou SecTec, ktorú považujeme za lídra medzi distribútormi bezpečnostných riešení na Slovensku. Veríme, že riešenie Novicomu vhodne zapadne do portfólia produktov SecTecu a spoločne prinesieme na trh schopnosť jednoduchej správy a vysokého zabezpečenia interných sietí, tak ako to ponúka naše integrované DDI/NAC riešenie AddNet“, dodáva Jindřich Šavel, obchodný riaditeľ spoločnosti Novicom.

Profil spoločnosti SecTec:

SecTec, a.s. je dynamická spoločnosť pôsobiaca na slovenskom a českom IT trhu ako distribútor s pridanou hodnotou zameraný na bezpečnosť IT. Za krátke obdobie sme zaujali vedúce postavenie v oblasti distribúcie a predaja bezpečnostných produktov a riešení. Viac informácií nájdete na www.sectec.sk.

Profil spoločnosti Novicom:

Česká súkromná spoločnosť, ktorá zastáva významné postavenie v oblasti tvorby nástrojov pre monitoring, správu a bezpečnosť informačných technológií  a komunikácií. Zameriava sa na vývoj riešení pre efektívne, spoľahlivé a bezpečné fungovanie rozsiahlych a distribuovaných sietí.Viac informácií nájdete na www.novicom.cz.

Vaše otázky rád zodpovie:

Branislav Kollár, Business Development Manager pre Novicom, M: +421 915 722 915, Email: branislav.kollar@sectec.sk

 

                       

Komentáre