Novinky

Rebranding spoločnosti Kaspersky

4.6.2019 Jk

Dovoľte nám informovať Vás o rebrandingu spoločnosti Kaspersky Lab, ktorá od dnešného dňa vystupuje pod názvom Kaspersky. Zmeny sa prejavili nielen na vizuálnej identite spoločnosti, ale aj na jej novej misii.

Už viac ako dve desaťročia prináša táto spoločnosť najlepšie bezpečnostné riešenia pre zákazníkov po celom svete, vrátane slovenského trhu. Globalizácia a digitalizácia sveta spôsobila, že z antivírusového laboratória sa stal technologický líder s pokročilým a komplexným portfóliom bezpečnostných riešení a služieb, vrátane inovatívnych produktov a technológií.

Rebranding, ktorým spoločnosť prešla, odráža túto transformáciu. Názov spoločnosti sa mení na „Kaspersky“ a novou misiou tejto spoločnosti je vytvárať bezpečnejší svet. Táto misia zdôrazňuje záväzok voči dôveryhodnej a transparentnej budúcnosti, kde môže každý bez obáv využívať nekonečné príležitosti, ktoré technológie prinášajú, pretože Kaspersky ju ochráni.

Zmeny v brandingu spoločnosti odrážajú evolúciu v zameraní v rámci odvetvia od „kybernetickej bezpečnosti“ smerom k širšiemu konceptu „kybernetickej imunity“. Žijeme vo svete, kde nás technológia spája naprieč platformami a hranicami ako nikdy predtým. Ľudia a technológie spolu fungujú a zlepšujú náš život. Kybernetická bezpečnosť v dnešnom svete je teda viac než len ochrana zariadení, je to rozvoj ekosystému, kde je chránené všetko, čo je pripojené. Rebranding spoločnosti Kaspersky predstavuje záväzok spoločnosti voči tomuto vývoju.

 

O spoločnosti Kaspersky 

Kaspersky patrí medzi popredné svetové spoločnosti zaoberajúce sa kybernetickou bezpečnosťou, ktorá na trhu pôsobí už vyše 20 rokov (od roku 1997). Dlhodobú analýzu hrozieb, ako aj dlhoročné skúsenosti voblasti internetovej bezpečnosti využíva spoločnosť Kaspersky pri vývoji bezpečnostných riešení a služieb zameraných na ochranu podnikov, kritických infraštruktúr, štátnych či vládnych inštitúcií, ale aj bežných spotrebiteľov po celom svete. Portfólio spoločnosti Kaspersky zahŕňa komplexné riešenia voblasti ochrany koncových bodov, ako aj množstvo špecializovaných bezpečnostných riešení aslužieb poskytujúcich účinnú ochranu proti sofistikovaným aneustále sa vyvíjajúcim digitálnym hrozbám. Viac ako 400 miliónov používateľov a 270 tisíc korporátnych klientov po celom svete využíva na svoju ochranu technológie ariešenia vyvinuté spoločnosťou Kaspersky. 

 

Viac informácií nájdete na www.kaspersky.sk alebo www.kaspersky.com 

 

Pre ďalšie informácie prosím kontaktujte: 
Grayling Slovakia 
Anna Králiková
Tel.: 0918 608 168 
Email: anna.kralikova@grayling.com

Komentáre

2022 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger