Novinky

Radware - Technológie spoločnosti Seculert pre strojové učenie a automatizovanú analýzu hrozieb

10.3.2017 Kral

Radware® (NASDAQ: RDWR), vedúci dodávateľ riešení počítačovej bezpečnosti a distribúcie aplikácií kúpil firmu Seculert, cloudového poskytovateľa SaaS služieb ochrany proti narušeniu podnikových sietí a úniku údajov.

Akvizícia rozširuje systém spoločnosti Radware na zmierňovanie následkov útokov vďaka prístupu k vylepšenej technológii strojového učenia a nástrojom na analýzu veľkých dát, ktoré umožňujú vykonávať veľmi detailnú analýzu hrozieb. Akvizícia firmy Seculert s platformou pre veľké dáta ďalej rozšíri portfólio riešení spoločnosti Radware pridaním pokročilých funkcií na analýzu hrozieb na základe analýzy správania a strojového učenia spracovaním vo veľkom meradle.

„Akvizícia firmy Seculert umožňuje spoločnosti Radware využívať technológie strojového učenia a platformu na analýzu dát a rozšíriť si základné znalosti nad rámec analýzy útokov až na analýzu hrozieb, ktorá poskytuje panoramatický pohľad na stav dátového centra,“ povedal David Aviv, technický riaditeľ spoločnosti Radware. Tieto schopnosti rozširujú služby spoločnosti Radware v oblasti zmierňovania následkov útokov v reálnom a blízkom čase o detekciu kampaní so skrytými útokmi. Pridanie vyspelých technológií a silného tímu firmy Seculert prispieva k odhodlaniu spoločnosti Radware prinášať tie najlepšie inovácie našim zákazníkom a partnerom.“

„S nadšením vítame príležitosť rozšíriť dosah a rozsah našich technológií spojením so spoločnosťou Radware“, povedal Nissim Pariente, viceprezident pre výskum a vývoj a generálny riaditeľ firmy Seculert. „Veríme, že integrácia technológií firmy Seculert do ponuky produktov spoločnosti Radware prinesie zvýšenú bezpečnosť dátových centier a preventívne opatrenia.“

Spoločnosť očakáva, že akvizícia nebude mať významný vplyv na jej tržby v roku 2017, mierne zníži priemerný zisk na akciu za rok 2017 (nie podľa pravidiel GAAP) a mierne zvýši priemerný zisk na akciu za rok 2018 (nie podľa pravidiel GAAP).

Komentáre

2021 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger