Novinky

Kemp získal ocenenie Value leader v oblasti NPM

21.10.2021 Jk

Riešenie Kemp Flowmon označené v reporte spoločnosti EMA ako Value Leader v kategórii NPM (Network Performance Management).

Spoločnosť Kemp bola v najnovšom reporte Enterprise Management Associates (EMA) Radar označená za Value Leader v kategórii NPM. Riešenie Kemp Flowmon bolo hodnotené ako jedno z najlepších v oblasti nasadenia, správy a efektivity cena-výkon

EMA Radar report hodnotil 15 najvýznamnejších NPM riešení na základe niekoľkých kľúčových výkonnostných ukazovateľov v nasledujúcich kategóriách: Funkcionalita, Architektúra a integráciaNasadenie a správaNáklady a Dodávateľ.  

Riešenie Kemp Flowmon dosiahlo najlepšie výsledky v oblasti Náklady (je cenovo dostupné, a to najmä pre menšie podniky, ponúka tiež solídnu flexibilitu licencií) a v Nasadení a správe. Rovnako dobre si viedlo tiež v oblasti Funkcionalita, a to vďaka vynikajúcej schopnosti klasifikácie aplikácií, skvelej vizualizácii, reportingu, metrikám a meracím funkciám. V neposlednom rade ocenili tiež schopnosti v oblasti AIOps (kombinácia algoritmov umelej inteligencie, strojového učenia, big data a analytických technológií).

„Ako Value Leader vyniká riešenie Kemp Flowmon medzi ostatnými hlavne vďaka vynikajúcemu prehľadu o sieti s intuitívnym drilldown workflow, vizualizácii prevádzky a pokročilému reportingu. Zostáva pritom vysoko škálovateľné a ponúka rozumný cenový plán,“ povedal Shamus McGillicuddy, viceprezident výzkumu v spoločnosti Enterprise Management Associates (EMA).

Podľa EMA Radar Reportu je Kemp Flowmon jedným z mála riešení, ktoré je výslovne navrhnuté ako nástroj pre sieťové a zároveň bezpečnostné operácie.  

EMA Radar report k stiahnutiu tu.

Komentáre

2022 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger