Novinky

Kemp vylepšuje svoj load balancer o Network Telemetry

29.4.2021 Np

Tlačová správa, Bratislava, 29.04.2021

Všetky load balancery Kemp už vedia natívne zbierať telemetrické dáta o celej sieťovej prevádzke a exportovať ich do Kemp Flowmon kolektora na následnú analýzu a vizualizáciu. Hĺbková analýza sieťovej prevádzky a jednoznačné výstupy umožňujú zákazníkom rýchlo riešiť problémy v celom aplikačnom reťazci a presne určiť, či sú spôsobené aplikáciou alebo na sieti.

Súčasná aplikačná infraštruktúra je aj vďaka edge computingu a cloudu stále komplikovanejšia. Pre bezpečné a bezproblémové fungujúce aplikačné prostredia je preto kľúčové vedieť, čo sa v sieti presne deje. Vďaka Network Telemetry (rozšíreným štatistikám sieťovej telemetrie) a pridanej vizualizácie z Kemp Flowmon kolektoru, môžu zákazníci presne určiť príčinu vznikajúcich problémov a ľahko určiť, či sú spôsobené aplikáciou, alebo sieťou. A to na základe podrobných jednoznačných informácií siete, ktoré umožňujú odhaliť problémy už v ich rannej fáze - teda ešte pred eskaláciou alebo výpadkom. 

"Získali sme viditeľnosť do siete, ktorá nám chýbala. Vďaka tomu dokážeme ľahšie ako kedykoľvek predtým identifikovať príčiny sieťových problémov." uviedol Masahiro Sato, technický riaditeľ spoločnosti SEGA. "Naši zákazníci majú vďaka kombinácií dvoch vzájomne sa doplňujúcich technológií ten najlepší predpoklad k tomu, aby dokázali zaistiť svojim užívateľom nepretržitú dostupnosť aplikácií." Jason Dover, viceprezident pre produktovú stratégiu spoločnosti Kemp. 

Netwok Telemetry umožňuje:

  • Získať prehľad o celom aplikačnom reťazci, aby bolo možné identifikovať problémové úzke miesta, chybné konfigurácie a ďalšie potenciálne bezpečnostné problémy. 
  • Nepretržite sledovať užívateľskú skúsenosť a využitie siete, aby bolo možné predvídať a proaktívne riešiť nárast využitia, zahltenie liniek atď. 
  • Identifikovať hlavnú príčinu nových problémov s aplikáciami, sietí a zabezpečením pomoci jednotného, uceleného zdroja informácií o stave aplikácií
  • Zlepšiť viditeľnosť v sieti z pohľadu výkonu a bezpečnosti, rovnako ako schopnosť reagovať s predstihom na potreby zákazníkov či probémy so zabezpečením. Teda skôr, než stačí prerásť vo väčší problém

Viac informácií nájdete na stránke Flowmon

Komentáre

2022 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger