Novinky

Entrust rozširuje pôsobnosť PKI as a Service do Európy

9.6.2022 Jk

Nové dátové centrá umožňujú zákazníkom riešiť regionálne požiadavky na suverenitu údajov a zároveň prinášajú do európskych operácií jednoduchosť, rozsah, rýchlosť a bezpečnosť

Spoločnosť Entrust, popredný poskytovateľ dôveryhodných identít, platieb a riešení na ochranu údajov, oznámila geografické rozšírenie svojej ponuky PKI as a Service (PKIaaS) o dátové centrá nachádzajúce sa v Európskej únii. PKIaaS poskytuje vysoko bezpečnú infraštruktúru verejných kľúčov (PKI) založenú na cloude, ktorá sa rýchlo nasadzuje, škáluje na požiadanie a teraz spĺňa potreby zákazníkov pôsobiacich v Európskej únii.

Týmto uvedením na trh spoločnosť Entrust poskytuje svoju cloudovú službu PKIaaS v dátových centrách EÚ. Zákazníci si ďalej môžu uľahčiť migráciu tým, že sa rozhodnú používať svoju existujúcu certifikačnú autoritu alebo si zvolia službu Managed Root CA spoločnosti Entrust, ktorá zahŕňa ďalšie interné zdroje certifikátov. Toto riešenie pomáha znižovať zložitosť, prestoje a režijné náklady na správu a zároveň zlepšuje dostupnosť, flexibilitu, výkon a súlad s osvedčenými postupmi. Zákazníci celkovo využívajú zvýšenú bezpečnosť a prevádzkovú podporu EÚ a môžu plniť svoje povinnosti týkajúce sa rezidencie údajov.

"Keď zákazníci migrujú služby do cloudu, ich zabezpečenie a identita musia ísť s nimi, ale stále musia zostať pod ich kontrolou. Musia tiež rešpektovať regionálne požiadavky a výkonnostné očakávania týkajúce sa ich PKI a zároveň zabezpečiť dobrú správu. Entrust PKIaaS za nich spravuje PKI zákazníka v prostredí, kde je nedostatok kvalifikovaných pracovníkov naliehavou výzvou, a teraz môžu organizácie pôsobiace v Európskej únii využívať rovnaké výhody tejto inovatívnej cloudovej služby," povedal Robert Hann, viceprezident Digital Security Center of Expertise spoločnosti Entrust.


Stránka produktu: PKI as a Service

Viac sa dočítate v pôvodnom článku.

Komentáre

2023 © SecTec, a.s. – All rights reserved | Created by Marketinger